Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Grille, kuchnie, wędzarki

Grille, kuchnie, wędzarki

Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie
artykuł reklamowy
21-05-2020
Lubię wyzwania, dlatego w mojej pracy nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jedną z takich realizacji jest wykonana przez naszą firmę w Wielkopolsce całoroczna kuchnia ogrodowa, w której znajdziemy pełny wachlarz urządzeń: grill, wędzarkę, piec chlebowy, płytę na fajerki, piekarnik, a nawet kominek. Realizacja została wykonana z pięknej ponad 200-letniej cegły rozbiórkowej, która nadaje kuchni sielskiego wyrazu i kojarzy się od razu z biesiadą, grillowaniem i przyjemnym spędzaniem czasu.
Wielu z nas doskwiera samotność i nuda. Posiadacze ogródków mogą w różny sposób uatrkacyjnić okres tej przymusowej izolacji. Takim umilaczem może być grill i obiad serwowany z grilla, rozpalenie ogniska i jak za dawnych lat przysmażanie kiełbasek nad wesoło skaczącymi płomieniami czy odpalenie ogrodowego kominka – jeśli taki posiadamy czy uruchomienie letniej ogrodowej kuchni, która pozwala na regularne przyrządzanie potraw na zewnątrz.
GrillChips to nasz nowy, rewolucyjny i ekologiczny sposób na grilla. Jest świetną alternatywą dla klasycznego węgla lub brykietu drzewnego. Wytwarzany jest zawsze z wysokogatunkowych czystych wiórów drzewnych pozbawionych praktycznie kory. W 100% ekologiczny produkt jest certyfikowany znakiem jakości DINPlus (Reg. Nr 9H035). Idealnie wpisuje się w filozofię Slow Food.
Zmieniają się domy,a co za tym idzie zmieniają się kuchnie i powierzchnia oraz budżet jakimi dysponujemy. Niewielkie kuchnie na drewno - zarówno wolno stojące kuchnie tzw. angielki jak i kuchnie na drewno budowane metodami zduńskimi - spełnią oczekiwania jeśli chodzi o przygotowywanie zdrowych, naładowanych energetycznie posiłków jak i nie zajmą dużo miejsca.
Oferowane przez nas piece nadają się do domu, ogrodu, jak również do profesjonalnych pizzerii, pubów i restauracji. Mogą służyć do pieczenia pizzy, mięs, chleba, ciast i innych wypieków.
Piec chlebowy
inspiracje
03-06-2019
Jeśli marzy się nam pyszne i zdrowe samodzielnie wypiekane pieczywo, możemy zdecydować się na piec chlebowy w naszym domu. Piec chlebowy może być samodzielnym urządzeniem stojącym we wnętrzu lub ogrodzie, bądź jako palenisko chlebowe stanowić część...
Grillo-wędzarnia z cegły rozbiórkowej
Artykuł reklamowy
18-04-2019
Przez wiele lat zajmowałem się budową dużych obiektów z żelbetu: lotnisk, mostów, stadionów piłkarskich itp. Jednak przypadkiem osiem lat temu po długich namowach pomogłem przyjacielowi zbudować w ogrodzie grillo-wędzarnię. Dziś mogę powiedzieć, że jest to nie tylko zajęcie, które angażuje moją wiedzę, umiejętności i czas, ale i pasja, która pozwala spełniać czyjeś marzenia. Jednym z takich marzeń inwestorów ze Złotorii pod Toruniem był „kombajn” ogrodowy wyposażony w kompletną kuchnię.
Kuchenni pomocnicy
Świat Kominków poleca
16-04-2019
Wraz z modą na programy kulinarne zaczęła wzrastać popularność na gotowanie i eksperymentowanie w kuchniach i ogrodach. Odkrywamy smaki dzieciństwa i powracamy do gotowania na drewnie, ale nie jak za czasów naszych babć na tradycyjnych kuchniach kaflowych, lecz coraz częściej na nowoczesnych kuchenkach na drewno. Oprócz samych urządzeń ważne są też akcesoria do gotowania. Ważne jest nie tylko, co jemy, ale też w czym gotujemy. Na szczęście wybór mamy szeroki.
Oferowane przez nas piece nadają się do domu , ogrodu, jak również do profesjonalnych pizzerii, pubów i restauracji. Mogą służyć do pieczenia pizzy, mięs, chleba, ciast i innych wypieków. Oferujemy Państwu piece włoskiej firmy, która istnieje od 1981 roku i posiada ogromne doświadczenie w produkcji kominków, grilli oraz pieców różnego przeznaczenia.
Powrót do ogniska
Świat Kominków poleca
11-04-2019
Jak ognisko wygląda, każdy wie. Obłożony kamieniami wypalony kawałek ziemi, na którym układało się stos i spędzało chłodniejsze letnie wieczory. Taki obraz ogniska funkcjonuje w naszej świadomości. Jednak czasy się zmieniają i zmienia się wszystko wokół nas. Zmieniają się domy, a w nich różne sprzęty, w tym kominki, i tak samo zmieniły się też ogniska. Oczywiście nowe wizje nie naruszają podstawowych założeń.Mamy tę samą zasadę działania, a przede wszystkim tę samą pierwotną wizję ognia.
1  2  3  4  5  6    

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: