Reklama w serwisie

kominki.org to pierwszy portal poświęcony stricte tematyce kominkowej i tylko kominkowej. Założeniem serwisu jest dotarcie do szerokiego grona osób zainteresowanych budową kominka i wykorzystaniem jego funkcji grzewczych - ma ułatwić wyszukanie właściwego rodzaju kominka, wkładu kominkowego oraz umożliwić wybór wykonawcy. Chcemy także edukować osoby zainteresowane wykonaniem w swoim domu kominka, w jaki sposób powinno być to właściwie zrobione, na co zwracać uwagę, jak powinna wyglądać eksploatacja kominka by był on bezpieczny i służył przez długie lata.


Naszą ambicją jest integracja środowiska, poprzez wymianę opinii na forum, publikowanie własnych artykułów, zdjęć, czy opiniowanie wykonawców.


kominki.org jest więc znakomitym miejscem na pokazanie Państwa firmy, produktów, usług.  Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych usług reklamowych - mamy nadzieję iż zaufanie, którym Państwo nas obdarzą publikując swoją reklamę w naszym serwisie przekuje się we wzrost liczby zleceń i rozpoznawalności marki.

 Proszę pamiętać, iż dziś Internet jest miejscem, od którego większość budujących zaczyna poszukiwanie produktów i wykonawców...   

Oferujemy Państwu wiele różnych form reklamy produktów, usług, firmy - każda z nich ma określoną charakterystykę. Odpowiednia kompozycja środków reklamowych (marketing mix) pozwala na optymalizację kosztu dotarcia do klienta.
W serwisie dostępne są następujące nośniki reklamy:


Banery   - zarówno na stronie głównej jak i podstronach

Newsletter -  reklama w periodykach rozsyłanych do subskrybentów portalu kominki.org

Mailing - dedykowany e-mail, rozsyłany do bazy subskrybentów portalu kominki.org

Wpis w bazie firm - rejestracja w bazie firm, umożliwiająca zamieszczanie zdjęć, opisów, nowości, itp.

Artykuł reklamowy - artykuł na temat związany z kominkami

Top layer - reklama "nad tekstem" umieszczana w dowolnym miejscu strony, znikająca po kliknięciu lub po     ustalonym okresie czasu
 
Redakcja portalu służy pomocą w odpowiednim skomponowaniu środków marketing mix - pomagamy zarówno rozplanować kampanię, nadzorujemy jej przebieg, informujemy o podjętych działaniach, rezultatach i statystykach skuteczności. Służymy także pomocą projektową przy opracowywaniu reklam do umieszczenia na łamach kominki.org.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 W celu otrzymania szczegółowej oferty handlowej lub uzyskania dokładniejszych informacji o możliwościach reklamy w serwisie - prosimy o kontakt:  [email protected]


Reklama kominki.org

Reklama kominki.org

Podziel się

Znajdź nas!
Napisz do nas!

Zapraszamy do kontaktu.

Reklama