Reklama

Piecyki wolnostojące

W dziale piecyki znajdziecie artykuły na temat:

  • piecyk wolnostojący na drewno czy piecyk wolnostojący na pellet
  • piecyk na drewno z płaszczem wodnym, piecyk na pellety z wymiennikiem wodnym
  • wolno stojący piecyk akumulacyjny
  • piecyk na drewno w stylu industrialnym
  • piecyk steatytowy, piecyk kaflowy, piecyk emaliowany
  • piecyk na drewno nowoczesny, piecyk na drewno rustykalny
  • piecyk na pellet dizajnerski
  • koza na drewno, rustykalna koza, koza na drewno
GMG- grecki producent wolnostojących, stalowych pieców kominkowych w Polsce
GMG- grecki producent wolnostojących, stalowych pieców kominkowych w Polsce

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce, sprawdzonych i certyfikowanych pieców stalowych. Współpracujemy z uznanym greckim producentem z blisko 50 - letnim doświadczeniem w produkcji pieców na drewno oraz na pellet. GMG stawia na równowagę w trójkącie (jakość,-efektywność-przystępna cena) dowodem na to jest eksport do ponad 30 krajów na niemal wszystkich kontynentach.

24.02.2023 13:52
Piecyk – ale jaki?
Piecyk – ale jaki?

W zasadzie nasz przegląd rozwiązań kominkowych powinniśmy zacząć od najprostszej formy kominka, czyli od piecyka na drewno. To przesunięcie na pozornie odległą pozycje jest całkowicie zamierzone… ostatni będą pierwszymi.

21.02.2023 00:00
Tanie grzanie - piecyki za 5-10-15 tysięcy złotych
Tanie grzanie - piecyki za 5-10-15 tysięcy złotych

Znaczny wzrost cen energii spowodował zainteresowanie alternatywnymi metodami ogrzewania i dogrzewania domów. Piecyk na drewno idealnie wpisuje się w te oczekiwania. Kilka, kilkanaście tysięcy można jeszcze wyciągnąć z coraz bardziej dociskanego przez inflację portfela.

22.11.2022 11:44
Na mały głód - piecyk plus...
Na mały głód - piecyk plus...

Piecyki wolno stojące od dawna były wykorzystywane nie tylko do ogrzewania domu, ale także do przygotowywania i podgrzewania drobnych potraw. Możliwości kulinarne żeliwnych i stalowych piecyków z płytą grzewczą szybo docenili ich posiadacze, a producenci zauważyli zainteresowanie tego typu rozwiązaniami i poszli o krok dalej, tworząc grupę produktów z wbudowanym piekarnikiem. Modele te umożliwiają nie tylko podgrzanie potraw, ale też przygotowanie pizzy czy upieczenie ciasta.

03.11.2022 00:00
Piecyki wolnostojące Spartherm – idealne do każdego wnętrza
Piecyki wolnostojące Spartherm – idealne do każdego wnętrza

Piece wolnostojące (tzw. kozy) doskonale sprawdzają się w aranżacji wnętrz w każdym stylu. Dodają pomieszczeniom niezwykłego klimatu i przytulności. Dzięki szerokiej ofercie naszych produktów możesz idealnie dopasować kominek do wystroju pomieszczenia. Zaletą kominków wolnostojących jest fakt, że zapewniają widok płomieni z wielu perspektyw, a także możliwość umieszczenia urządzenia nawet w niewielkim wnętrzu. Wszystkie z proponowanych przez nas pieców wpisują się w założenia Ekoprojektu i stanowią energooszczędne rozwiązanie grzewcze.

13.10.2022 15:00
Piecyki pelletowe - piękno, które grzeje
Piecyki pelletowe - piękno, które grzeje

Piecyk pelletowy jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dogrzewania czy nawet głównego ogrzewania mieszkania czy domu, a w europejskich domach mamy już prawie 6 milionów piecyków na granulowane paliwo. W Polsce jeszcze tak dobrze nie jest, ale wszystko idzie w dobrą stronę... Jest to rozwiązanie wygodne i ekologiczne. I coraz częściej... ładne. W końcu to współczesny „ważny element dekoracji”.

28.09.2022 14:50
Piecyki z fabryki
Piecyki z fabryki

Styl industrialny narodził się w USA w latach 50. XX wieku. Jego powstanie wiąże się z recesją, czyli ze znacznym zahamowaniem tempa wzrostu gospodarczego, jakie panowało w tamtym czasie w Stanach Zjednoczonych. Powstał z potrzeby zagospodarowania starych, opuszczonych fabryk i przestrzeni przemysłowych, a obecnie jest synonimem nowoczesności i awangardy oraz modnym trendem panującym w architekturze wnętrz zarówno powierzchni mieszkalnych, jak i przestrzeni publicznych.

19.09.2022 00:00
Piecyk na drewno - szybki sposób na ciepło. Jak wybrać dobry piecyk?
Piecyk na drewno - szybki sposób na ciepło. Jak wybrać dobry piecyk?

Wolno stojące piecyki żeliwne i stalowe od lat, a nawet wieków są bardzo popularne nie tylko w Europie, ale chyba na całym świecie. W czasach rewolucji przemysłowej ogrzewały robotnicze domy. Na rozległych terenach Ameryki czy Australii stanowiły jedyne ogrzewanie „domków na prerii”, a w czasach wojen i niepokojów były często jedynym przyjaznym punktem.

12.09.2022 13:41
Piecyk gazowy - wygodny i bezobsługowy
Piecyk gazowy - wygodny i bezobsługowy

Wyobraź sobie salon. Siadasz na kanapie, bierzesz pilota do ręki i zaczyna się. Nie… wcale nie serial, tylko spektakl ognia. Naprzeciw Ciebie stoi on – i znowu nie, nie jest to kominek, co więcej, nie jest to kominek na drewno. Mała podpowiedź: jest wygodny i niemal bezobsługowy i jest młodszym bratem kominka. Tak, to on – PIECYK, i to piecyk na gaz!

23.08.2022 13:26
Piecyki „z ceramiką”
Piecyki „z ceramiką”

Piecyki obłożone ceramiczną okładziną to idealna opcja dla osób, które szukają innej estetyki, niż oferowane przez nieco surowe czarne czy szare piecyki stalowe. To rozwiązanie, które pozwala na wprowadzenie do domu ciepła i koloru oraz uczucia przyjemności. Dzięki piecykom kaflowym każdy może mieć w domu namiastkę kafli we wnętrzach oraz jest to szansa dla ceramiki na trafienie do szerszego grona odbiorców.

27.07.2022 10:55
SAGA – nowość Dovre
SAGA – nowość Dovre

Szukasz domowego, ognistego towarzysza? Wykonany z wysokiej jakości żeliwa piecyk na drewno, pochodzący od norweskiej marki Dovre, spełni to zadanie. Poznajcie nową rodzinę pieców SAGA!

13.07.2022 12:05
Piecyki kominkowe na drewno i pellet - Progetto Fuoco 2022
Piecyki kominkowe na drewno i pellet - Progetto Fuoco 2022

Piecyki na drewno zwane kozami, wolno stojące piecyki na pellet to urządzenia których największą ilość można było zobaczyć na targach Progetto Fuoco 2022 w Weronie.

02.06.2022 14:13
Przeczytaj także
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców