Reklama

Grille i ogień w ogrodzie

W dziale Grille i ogień w ogrodzie w artykułach poruszmy tematykę związaną z :

 • grille metalowe
 • grille murowane, grille budowane metodami zduńskimi
 • grille z prefabrykatów
 • akcesoria do grillowania
 • metody grillowania
 • wędzarka . wędzarnia w ogrodzie
 • ogrodowe kuchnie, ogrodowy kombajn z fajerkami, piekarnikiem, piecem chlebowym, wędzarką, kuchnie letnie
 • ogrzewacze ogrodowe i tarasowe: ogrzewacz na pellet, ogrzewacz gazowy
 • ogrodowy biokominek
 • ogrodowe kominki na drewno
Jak wybrać grilla?
Jak wybrać grilla?

Jak wybrać grilla, który będzie optymalnie dopasowany do naszych potrzeb? Odpowiedź na to pytanie nie jest wbrew pozorom łatwa. Możliwości jest tak wiele, że w zasadzie moglibyśmy zaopatrzyć się w grilla na każdą okazję.

11.08.2022 14:04
Ogień w ogrodzie: ogniska, ogrzewacze
Ogień w ogrodzie: ogniska, ogrzewacze

Ogień w formie tradycyjnego ogniska dotrzymywał towarzystwa już ludziom pierwotnym, to wokół niego toczyło się życie rodzinne. Potrzeba obcowania z ogniem jest dalej tak samo silna, jednak zmieniły się czasy i możliwości. Ognisko, niegdyś kojarzone z nieładem i co najwyżej otoczone byle jakimi kamieniami, dziś przyjmuje formę atrakcyjnych i praktycznych ognisk ogrodowych, które porządkują, a nawet zdobią przestrzeń.

08.07.2022 14:11
Czas na grilla!
Czas na grilla!

Polacy uwielbiają grillowanie niezmiennie od lat. Grille i wszelkiego rodzaju kulinarne urządzenia ogrodowe cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. A ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, wiele osób zaczęło jeszcze bardziej doceniać wartość spędzania czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie żywego ognia w ogrodzie. Wiele firm kominkowych, widząc duże zainteresowanie tego typu produktami, zaczęło wprowadzać je do swojej oferty. I obecnie jest to istotna część ich działalności.

21.06.2022 05:30
Grillowanie w plenerze – gdzie można rozpalić grilla?
Grillowanie w plenerze – gdzie można rozpalić grilla?

Sezon grillowy trwa w najlepsze. Polacy uwielbiają grillować i robią to często w gronie rodziny i znajomych. Korzystając z grilla pamiętajmy jednak by zachować zdrowy rozsądek i zasady bezpieczeństwa.

15.06.2022 00:00
Wędzenie, nie tylko w ogrodzie!
Wędzenie, nie tylko w ogrodzie!

Wędzarnie ogrodowe z generatorem dymu umożliwiają wędzenie nie tylko w ogrodzie, ale nawet na otwartym morzu. Ryby, wędliny czy sery uwędzone według tradycyjnych metod to rarytas. Dzięki wędzarkom można podziwiać ich głęboki smak i napawać się niezwykłym aromatem.

10.06.2022 13:47
Grille, piece chlebowe i ogrodowe kuchnie na Progetto Fuoco 2022
Grille, piece chlebowe i ogrodowe kuchnie na Progetto Fuoco 2022

Urządzamy nie tylko domy, ale też i ogrody. Zazwyczaj przy domu planujemy postawić jakiś grill, ogrodowy kominek, piec chlebowy, ognisko a czasem nawet rozbudowaną kuchnię letnią na drewno.

17.05.2022 13:21
Zostań na tarasie i w ogrodzie - ognisko, grill, biokominek?
Zostań na tarasie i w ogrodzie - ognisko, grill, biokominek?

Obecnie prawdziwymi szczęściarzami możemy nazwać tych, którzy posiadają domy z ogrodami, najlepiej położone z dala od miasta. Mają oni możliwość odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, zrobienia grilla czy porządków w ogrodzie, na które wcześniej – z nadmiaru obowiązków – po prostu nie było czasu. Nadchodzący sezon wakacyjny będzie najprawdopodobniej sezonem tarasowo-ogrodowym, dlatego warto zadbać o ład i atrakcyjny wygląd ogródka.

17.05.2022 00:00
Grill na wiosnę
Grill na wiosnę

Sezon grillowy tuż, tuż. Miłośnicy kucharzenia na wolnym powietrzu powoli przygotowują swój sprzęt. W końcu trzeba sprawdzić, jak przetrwał zimę i czy na pewno zadziała, gdy będziemy chcieli z grillowaniem wystartować.

29.04.2022 10:00
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz

Tworzeniem pieców zajęliśmy się kilkanaście lat temu. Krok po kroku, zgłębiając tajniki tematyki zduńskiej, doszliśmy do momentu, w którym możemy się pochwalić bogactwem wiedzy w tym temacie oraz - co istotne - fachowym rzemiosłem. Rzecz jasna nie spoczywamy na laurach i wdrażamy coraz to nowsze technologie budowy pieców, aby każdy nasz model wykonany był z perfekcją. Każdy piec budowany jest od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby nasze prace - zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych - były dopracowane w każdym calu i spełniały oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami! Odpowiemy na Państwa pytania oraz doradzimy jaki piec wybrać lub jaką kuchnię postawić.

31.03.2022 10:32
Kuchnia letnia jak marzenie
Kuchnia letnia jak marzenie

Wszyscy uwielbiamy rodzinne grillowanie na świeżym powietrzu.

22.07.2021 00:00
Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie
Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie

Lubię wyzwania, dlatego w mojej pracy nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jedną z takich realizacji jest wykonana przez naszą firmę w Wielkopolsce całoroczna kuchnia ogrodowa, w której znajdziemy pełny wachlarz urządzeń: grill, wędzarkę, piec chlebowy, płytę na fajerki, piekarnik, a nawet kominek. Realizacja została wykonana z pięknej ponad 200-letniej cegły rozbiórkowej, która nadaje kuchni sielskiego wyrazu i kojarzy się od razu z biesiadą, grillowaniem i przyjemnym spędzaniem czasu.

21.05.2020 00:00
Ogień w ogrodzie - ogrzewacze gazowe od Kratki.pl
Ogień w ogrodzie - ogrzewacze gazowe od Kratki.pl

Do stworzenia wyjątkowego nastroju potrzebne jest ciepło i światło. Igrające płomienie ognia zamknięte w oszczędnej, eleganckiej formie ogrzewaczy gazowych sprawiają, że pięknem ogrodów, tarasów i patio można się cieszyć nawet w chłodne wiosenne wieczory. Marka Kratki, polski producent ogrzewaczy gazowych, zaprasza do bajkowego świata ognia. Panuje w nim ciepła atmosfera i niecodzienny klimat.

08.05.2020 00:00
Reklama
Przeczytaj także
Reklama