Reklama

Grille i ogień w ogrodzie

W dziale Grille i ogień w ogrodzie w artykułach poruszmy tematykę związaną z :

 • grille metalowe
 • grille murowane, grille budowane metodami zduńskimi
 • grille z prefabrykatów
 • akcesoria do grillowania
 • metody grillowania
 • wędzarka . wędzarnia w ogrodzie
 • ogrodowe kuchnie, ogrodowy kombajn z fajerkami, piekarnikiem, piecem chlebowym, wędzarką, kuchnie letnie
 • ogrzewacze ogrodowe i tarasowe: ogrzewacz na pellet, ogrzewacz gazowy
 • ogrodowy biokominek
 • ogrodowe kominki na drewno
Grille, piece chlebowe i ogrodowe kuchnie na Progetto Fuoco 2022
Grille, piece chlebowe i ogrodowe kuchnie na Progetto Fuoco 2022

Urządzamy nie tylko domy, ale też i ogrody. Zazwyczaj przy domu planujemy postawić jakiś grill, ogrodowy kominek, piec chlebowy, ognisko a czasem nawet rozbudowaną kuchnię letnią na drewno.

17.05.2022 13:21
Zostań na tarasie i w ogrodzie - ognisko, grill, biokominek?
Zostań na tarasie i w ogrodzie - ognisko, grill, biokominek?

Obecnie prawdziwymi szczęściarzami możemy nazwać tych, którzy posiadają domy z ogrodami, najlepiej położone z dala od miasta. Mają oni możliwość odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, zrobienia grilla czy porządków w ogrodzie, na które wcześniej – z nadmiaru obowiązków – po prostu nie było czasu. Nadchodzący sezon wakacyjny będzie najprawdopodobniej sezonem tarasowo-ogrodowym, dlatego warto zadbać o ład i atrakcyjny wygląd ogródka.

17.05.2022 00:00
Grill na wiosnę
Grill na wiosnę

Sezon grillowy tuż, tuż. Miłośnicy kucharzenia na wolnym powietrzu powoli przygotowują swój sprzęt. W końcu trzeba sprawdzić, jak przetrwał zimę i czy na pewno zadziała, gdy będziemy chcieli z grillowaniem wystartować.

29.04.2022 10:00
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz

Tworzeniem pieców zajęliśmy się kilkanaście lat temu. Krok po kroku, zgłębiając tajniki tematyki zduńskiej, doszliśmy do momentu, w którym możemy się pochwalić bogactwem wiedzy w tym temacie oraz - co istotne - fachowym rzemiosłem. Rzecz jasna nie spoczywamy na laurach i wdrażamy coraz to nowsze technologie budowy pieców, aby każdy nasz model wykonany był z perfekcją. Każdy piec budowany jest od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby nasze prace - zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych - były dopracowane w każdym calu i spełniały oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami! Odpowiemy na Państwa pytania oraz doradzimy jaki piec wybrać lub jaką kuchnię postawić.

31.03.2022 10:32
Kuchnia letnia jak marzenie
Kuchnia letnia jak marzenie

Wszyscy uwielbiamy rodzinne grillowanie na świeżym powietrzu.

22.07.2021 00:00
Grillowanie w plenerze – gdzie można rozpalić grilla?
Grillowanie w plenerze – gdzie można rozpalić grilla?

Sezon grillowy trwa w najlepsze. Polacy uwielbiają grillować i robią to często w gronie rodziny i znajomych. Korzystając z grilla pamiętajmy jednak by zachować zdrowy rozsądek i zasady bezpieczeństwa.

23.06.2021 00:00
Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie
Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie

Lubię wyzwania, dlatego w mojej pracy nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jedną z takich realizacji jest wykonana przez naszą firmę w Wielkopolsce całoroczna kuchnia ogrodowa, w której znajdziemy pełny wachlarz urządzeń: grill, wędzarkę, piec chlebowy, płytę na fajerki, piekarnik, a nawet kominek. Realizacja została wykonana z pięknej ponad 200-letniej cegły rozbiórkowej, która nadaje kuchni sielskiego wyrazu i kojarzy się od razu z biesiadą, grillowaniem i przyjemnym spędzaniem czasu.

21.05.2020 00:00
Ogień w ogrodzie - ogrzewacze gazowe od Kratki.pl
Ogień w ogrodzie - ogrzewacze gazowe od Kratki.pl

Do stworzenia wyjątkowego nastroju potrzebne jest ciepło i światło. Igrające płomienie ognia zamknięte w oszczędnej, eleganckiej formie ogrzewaczy gazowych sprawiają, że pięknem ogrodów, tarasów i patio można się cieszyć nawet w chłodne wiosenne wieczory. Marka Kratki, polski producent ogrzewaczy gazowych, zaprasza do bajkowego świata ognia. Panuje w nim ciepła atmosfera i niecodzienny klimat.

08.05.2020 00:00
W czasach pandemii - ogniste ogrodowe czasoumilacze
W czasach pandemii - ogniste ogrodowe czasoumilacze

Wielu z nas doskwiera samotność i nuda. Posiadacze ogródków mogą w różny sposób uatrkacyjnić okres tej przymusowej izolacji. Takim umilaczem może być grill i obiad serwowany z grilla, rozpalenie ogniska i jak za dawnych lat przysmażanie kiełbasek nad wesoło skaczącymi płomieniami czy odpalenie ogrodowego kominka – jeśli taki posiadamy czy uruchomienie letniej ogrodowej kuchni, która pozwala na regularne przyrządzanie potraw na zewnątrz.

29.04.2020 00:00
EBIOS TOWER CZY FUORA BIOETANOL VS. GAZ
EBIOS TOWER CZY FUORA BIOETANOL VS. GAZ

Wraz z końcem lata przychodzi jesień. Dni stają się krótsze, a noce chłodniejsze. Ostatnie chwile lata chcemy wykorzystać jak najpełniej, spędzając długie wieczory na ławce w ogrodzie. Te wyjątkowe momenty może jednak zepsuć chłód, który często nie pozwala cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Firma Spartherm znalazła na to nie jeden, lecz dwa sposoby!

17.04.2020 00:00
GrillChips - rewolucyjny i ekologiczny sposób na grilla
GrillChips - rewolucyjny i ekologiczny sposób na grilla

GrillChips to nasz nowy, rewolucyjny i ekologiczny sposób na grilla. Jest świetną alternatywą dla klasycznego węgla lub brykietu drzewnego. Wytwarzany jest zawsze z wysokogatunkowych czystych wiórów drzewnych pozbawionych praktycznie kory. W 100% ekologiczny produkt jest certyfikowany znakiem jakości DINPlus (Reg. Nr 9H035). Idealnie wpisuje się w filozofię Slow Food.

14.04.2020 00:00
Wyczarowany z cegły
Wyczarowany z cegły

W kompleksie przedstawionym na zdjęciu znajdują się: grill, rożen, wędzarnia, kuchnia z żeliwnymi blachami oraz typowy piec do pieczenia chleba. Na życzenie klienta możemy uzupełnić go typowym, włoskim piecem do pizzy. Obiekt, malowniczo położony w ogrodzie Hotelu & Spa Jawor w Jaworzu koło Bielska-Białej, stanowi zaplecze dla imprez masowych, takich jak doroczny turniej tenisowy Beskid Cup z udziałem sporej grupy gwiazd estrady i sceny oraz tłumu widzów obserwujących zmagania na kortach.

06.01.2020 00:00
Reklama
Przeczytaj także
Reklama