Reklama

Grille i ogień w ogrodzie

W dziale Grille i ogień w ogrodzie w artykułach poruszmy tematykę związaną z :

  • grille metalowe
  • grille murowane, grille budowane metodami zduńskimi
  • grille z prefabrykatów
  • akcesoria do grillowania
  • metody grillowania
  • wędzarka . wędzarnia w ogrodzie
  • ogrodowe kuchnie, ogrodowy kombajn z fajerkami, piekarnikiem, piecem chlebowym, wędzarką, kuchnie letnie
  • ogrzewacze ogrodowe i tarasowe: ogrzewacz na pellet, ogrzewacz gazowy
  • ogrodowy biokominek
  • ogrodowe kominki na drewno
piece-grillo-wedzarnie-lorenz
Piece&Grillo-Wędzarnie Lorenz: poznaj smak i zapach prawdziwego chleba!

Smak i zapach prawdziwego chleba nie bierze się znikąd. Żeby go uzyskać potrzeba co najmniej dwóch rzeczy: dobrego pieca chlebowego i dobrej gospodyni, tudzież gospodarza, który potrafi przygotować ciasto i odpowiednio je wypiec. Piec chleba może Was nie nauczymy, ale na pewno postawimy Wam odpowiedni do jego wypieków piec.

23.05.2023 12:15
piece-kuchnie-ogrodowe
Soul of Fire Bogdan Nikiel: piece i kominki z duszą

Piece, grille, kuchnie, kominki - dla nas te urządzenia mają duszę, ognistą. Od tego, jak zdołamy wykorzystać moc ognia, zależy ich forma, funkcjonalność, kolor. Ostatecznie więc i to, jak odnajdą się one w swoim otoczeniu i na ile efektywnie będą pełnić swoją rolę użytkową.

22.05.2023 14:34
grilluj-z-grill-spot
Grilluj z Grillspot.pl!

Grillspot.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystko do rozwijania pasji gotowania na świeżym powietrzu. Oferujemy grille wszystkich znanych i uznanych producentów, wśród nich takie marki, jak: Broil King, Weber, Napoleon, Big Green Egg, Enders i CampinGaz.

22.05.2023 10:27
cegla-grillowedzarnie
Wyczarowane z cegły

Cegła to chętnie wykorzystywany materiał do budowy kuchni ogrodowych. Szczególnie wymagające są cegły i płytki ceglane formowane według indywidualnego projektu. Okres oczekiwania w cegielni od projektu do produkcji na tego typu produkt to nawet 12 miesięcy. Dlatego – korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy z cegłą przy tworzeniu ogrodowych kuchni i grillo-wędzarni – stworzyłem maszynę do frezowania cegły. Dzięki niej mogę taką indywidualnie zaprojektowaną cegłę wykonać niemal od ręki.

17.05.2023 14:29
piece-do-wlasnych-wypiekow
Piece do własnych wypieków

Pasję trudno kupić, ale piec można, i to na własną miarę. Od 10 lat na rynku w Polsce działa firma CALABRIA specjalizująca się w budowie murowanych pieców ceglanych do pizzy.

17.05.2023 12:48
Kominek plenerowy
Kominek plenerowy

W czasie urlopowych wyjazdów na południe Europy wielu Polaków dostrzegło, że łagodniejszy klimat, lato, poranki, wieczory czy nawet noce, kiedy spędza się dużo czasu na zewnątrz, wcale nie muszą oznaczać rozstania z kominkiem. Tak jak przywędrowała do nas moda na pełną zalet kuchnię śródziemnomorską, tak zorientowano się, że lekkiej diecie i zwolnieniu tempa życia doskonale jest w towarzystwie ognia.

10.05.2023 00:00
Grille murowane czy stalowe? - rozpoczynamy sezon grillowy
Grille murowane czy stalowe? - rozpoczynamy sezon grillowy

Zdaniem dużej części miłośników kucharzenia na wolnym powietrzu w grillowaniu wcale nie chodzi o zabawę i szybkie przyrządzanie dań. Najważniejsze jest wspólne spędzanie czasu w gronie bliskich przyjaciół i rodziny, a delektowanie się pieczonymi potrawami dodaje takim spotkaniom tylko smaku. A pod tym względem, jak zapewnia wielu z nich, od grilli mobilnych lepsze rezultaty zapewniają grille stacjonarne.

28.04.2023 00:00
Betmar - producent grilli i wędzarni betonowych
Betmar - producent grilli i wędzarni betonowych

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży prefabrykacji pozwoliło nam stworzyć produkt spełniający rygorystyczne wymagania. Oferowane przez nas grille i wędzarnie wykonujemy z betonu o wysokiej wytrzymałości C50/60 w klasie mrozoodporności XF1.

16.01.2023 13:44
Wyjątkowe piece na drewno DeliVita
Wyjątkowe piece na drewno DeliVita

Piece opalane drewnem DeliVita są czymś więcej, niż tylko piecami do pizzy. To wyjątkowe piece klasy restauracyjnej do Twojego ogrodu. Pięknie zaprojektowane, przenośne, o dopracowanym dizajnie są wykonywane ręcznie w Wielkiej Brytanii. Piece mają tradycyjne gliniane i kamienne wnętrze, które zapewnia wszechstronne gotowanie, nadając autentyczny smak każdemu daniu.

17.10.2022 13:01
Jak wybrać grilla?
Jak wybrać grilla?

Jak wybrać grilla, który będzie optymalnie dopasowany do naszych potrzeb? Odpowiedź na to pytanie nie jest wbrew pozorom łatwa. Możliwości jest tak wiele, że w zasadzie moglibyśmy zaopatrzyć się w grilla na każdą okazję.

11.08.2022 14:04
Ogień w ogrodzie: ogniska, ogrzewacze
Ogień w ogrodzie: ogniska, ogrzewacze

Ogień w formie tradycyjnego ogniska dotrzymywał towarzystwa już ludziom pierwotnym, to wokół niego toczyło się życie rodzinne. Potrzeba obcowania z ogniem jest dalej tak samo silna, jednak zmieniły się czasy i możliwości. Ognisko, niegdyś kojarzone z nieładem i co najwyżej otoczone byle jakimi kamieniami, dziś przyjmuje formę atrakcyjnych i praktycznych ognisk ogrodowych, które porządkują, a nawet zdobią przestrzeń.

08.07.2022 14:11
Czas na grilla!
Czas na grilla!

Polacy uwielbiają grillowanie niezmiennie od lat. Grille i wszelkiego rodzaju kulinarne urządzenia ogrodowe cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. A ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, wiele osób zaczęło jeszcze bardziej doceniać wartość spędzania czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie żywego ognia w ogrodzie. Wiele firm kominkowych, widząc duże zainteresowanie tego typu produktami, zaczęło wprowadzać je do swojej oferty. I obecnie jest to istotna część ich działalności.

21.06.2022 05:30
Przeczytaj także
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców