Reklama

Grille i ogień w ogrodzie

W dziale Grille i ogień w ogrodzie w artykułach poruszmy tematykę związaną z :

 • grille metalowe
 • grille murowane, grille budowane metodami zduńskimi
 • grille z prefabrykatów
 • akcesoria do grillowania
 • metody grillowania
 • wędzarka . wędzarnia w ogrodzie
 • ogrodowe kuchnie, ogrodowy kombajn z fajerkami, piekarnikiem, piecem chlebowym, wędzarką, kuchnie letnie
 • ogrzewacze ogrodowe i tarasowe: ogrzewacz na pellet, ogrzewacz gazowy
 • ogrodowy biokominek
 • ogrodowe kominki na drewno
Kominek plenerowy
Kominek plenerowy

W czasie urlopowych wyjazdów na południe Europy wielu Polaków dostrzegło, że łagodniejszy klimat, lato, poranki, wieczory czy nawet noce, kiedy spędza się dużo czasu na zewnątrz, wcale nie muszą oznaczać rozstania z kominkiem. Tak jak przywędrowała do nas moda na pełną zalet kuchnię śródziemnomorską, tak zorientowano się, że lekkiej diecie i zwolnieniu tempa życia doskonale jest w towarzystwie ognia.

10.05.2023 00:00
Grille murowane czy stalowe? - rozpoczynamy sezon grillowy
Grille murowane czy stalowe? - rozpoczynamy sezon grillowy

Zdaniem dużej części miłośników kucharzenia na wolnym powietrzu w grillowaniu wcale nie chodzi o zabawę i szybkie przyrządzanie dań. Najważniejsze jest wspólne spędzanie czasu w gronie bliskich przyjaciół i rodziny, a delektowanie się pieczonymi potrawami dodaje takim spotkaniom tylko smaku. A pod tym względem, jak zapewnia wielu z nich, od grilli mobilnych lepsze rezultaty zapewniają grille stacjonarne.

28.04.2023 00:00
Betmar - producent grilli i wędzarni betonowych
Betmar - producent grilli i wędzarni betonowych

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży prefabrykacji pozwoliło nam stworzyć produkt spełniający rygorystyczne wymagania. Oferowane przez nas grille i wędzarnie wykonujemy z betonu o wysokiej wytrzymałości C50/60 w klasie mrozoodporności XF1.

16.01.2023 13:44
Wyjątkowe piece na drewno DeliVita
Wyjątkowe piece na drewno DeliVita

Piece opalane drewnem DeliVita są czymś więcej, niż tylko piecami do pizzy. To wyjątkowe piece klasy restauracyjnej do Twojego ogrodu. Pięknie zaprojektowane, przenośne, o dopracowanym dizajnie są wykonywane ręcznie w Wielkiej Brytanii. Piece mają tradycyjne gliniane i kamienne wnętrze, które zapewnia wszechstronne gotowanie, nadając autentyczny smak każdemu daniu.

17.10.2022 13:01
Jak wybrać grilla?
Jak wybrać grilla?

Jak wybrać grilla, który będzie optymalnie dopasowany do naszych potrzeb? Odpowiedź na to pytanie nie jest wbrew pozorom łatwa. Możliwości jest tak wiele, że w zasadzie moglibyśmy zaopatrzyć się w grilla na każdą okazję.

11.08.2022 14:04
Ogień w ogrodzie: ogniska, ogrzewacze
Ogień w ogrodzie: ogniska, ogrzewacze

Ogień w formie tradycyjnego ogniska dotrzymywał towarzystwa już ludziom pierwotnym, to wokół niego toczyło się życie rodzinne. Potrzeba obcowania z ogniem jest dalej tak samo silna, jednak zmieniły się czasy i możliwości. Ognisko, niegdyś kojarzone z nieładem i co najwyżej otoczone byle jakimi kamieniami, dziś przyjmuje formę atrakcyjnych i praktycznych ognisk ogrodowych, które porządkują, a nawet zdobią przestrzeń.

08.07.2022 14:11
Czas na grilla!
Czas na grilla!

Polacy uwielbiają grillowanie niezmiennie od lat. Grille i wszelkiego rodzaju kulinarne urządzenia ogrodowe cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. A ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, wiele osób zaczęło jeszcze bardziej doceniać wartość spędzania czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie żywego ognia w ogrodzie. Wiele firm kominkowych, widząc duże zainteresowanie tego typu produktami, zaczęło wprowadzać je do swojej oferty. I obecnie jest to istotna część ich działalności.

21.06.2022 05:30
Grillowanie w plenerze – gdzie można rozpalić grilla?
Grillowanie w plenerze – gdzie można rozpalić grilla?

Sezon grillowy trwa w najlepsze. Polacy uwielbiają grillować i robią to często w gronie rodziny i znajomych. Korzystając z grilla pamiętajmy jednak by zachować zdrowy rozsądek i zasady bezpieczeństwa.

15.06.2022 00:00
Wędzenie, nie tylko w ogrodzie!
Wędzenie, nie tylko w ogrodzie!

Wędzarnie ogrodowe z generatorem dymu umożliwiają wędzenie nie tylko w ogrodzie, ale nawet na otwartym morzu. Ryby, wędliny czy sery uwędzone według tradycyjnych metod to rarytas. Dzięki wędzarkom można podziwiać ich głęboki smak i napawać się niezwykłym aromatem.

10.06.2022 13:47
Grille, piece chlebowe i ogrodowe kuchnie na Progetto Fuoco 2022
Grille, piece chlebowe i ogrodowe kuchnie na Progetto Fuoco 2022

Urządzamy nie tylko domy, ale też i ogrody. Zazwyczaj przy domu planujemy postawić jakiś grill, ogrodowy kominek, piec chlebowy, ognisko a czasem nawet rozbudowaną kuchnię letnią na drewno.

17.05.2022 13:21
Zostań na tarasie i w ogrodzie - ognisko, grill, biokominek?
Zostań na tarasie i w ogrodzie - ognisko, grill, biokominek?

Obecnie prawdziwymi szczęściarzami możemy nazwać tych, którzy posiadają domy z ogrodami, najlepiej położone z dala od miasta. Mają oni możliwość odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, zrobienia grilla czy porządków w ogrodzie, na które wcześniej – z nadmiaru obowiązków – po prostu nie było czasu. Nadchodzący sezon wakacyjny będzie najprawdopodobniej sezonem tarasowo-ogrodowym, dlatego warto zadbać o ład i atrakcyjny wygląd ogródka.

17.05.2022 00:00
Grill na wiosnę
Grill na wiosnę

Sezon grillowy tuż, tuż. Miłośnicy kucharzenia na wolnym powietrzu powoli przygotowują swój sprzęt. W końcu trzeba sprawdzić, jak przetrwał zimę i czy na pewno zadziała, gdy będziemy chcieli z grillowaniem wystartować.

29.04.2022 10:00
Reklama
Przeczytaj także
Reklama