Alpen Camping – turystyczne kuchenki na gaz

Turystyczna kuchenka gazowa to łatwy w obsłudze sprzęt, który ułatwi przygotowywanie ciepłych posiłków na łonie natury. Niewielkie gabaryty i waga najmniejszych dostępnych modeli pozwala zabrać kuchenkę do plecaka i wymaszerować w góry.
turystyczna-kuchenka-gazowa-alpen-camping

Ciepły posiłek dla turysty, wędkarza, działkowicza

W ofercie Inko Time znajdziecie szeroki asortyment kuchenek gazowych cenionej marki Alpen Camping: od jednopalnikowych podstawowych modeli o wadze zaledwie 130 g do dwupalnikowych, cięższych i przeznaczonych np. na działkę. Kuchenki gazowe Alpen Camping sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych, a wysoka jakoś poszczególnych komponentów sprawia, że są to urządzenia trwałe i niezawodne. 

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

Większość modeli wyposażona jest w zapłon piezoelektryczny dzięki czemu można zapomnieć o stosowaniu zapałek, regulację płomienia oraz osłonę płomienia przed podmuchami wiatru. Wśród dostępnych modeli są te działające na butlę gazową i te które trzeba wyposażyć w jednorazowe kartusze gazowe (od 2-do 3 godzin działania na jednym kartuszu). 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy użytkownik naszych kuchenek turystycznych może czuć się w pełni bezpiecznie. Zanim trafiły do sprzedaży zostały przetestowane pod każdym możliwym kątem, dzięki czemu posiadają wszelkie atesty, certyfikaty bezpieczeństwa. Wiele modeli sprzedawanych jest w walizkach co ułatwia przechowywanie, przenoszenie i zabezpiecza kuchenki przed uszkodzeniami.

INKO-TIME PRODUKCJA KARTUSZY GAZOWYCH
IMPORT TURYSTYCZNYCH URZĄDZEŃ GAZOWYCH
ul. Strumykowa 10A, 66-450 Łupowo
e-mail: [email protected]
tel.: +48 95 737 66 86 (8.00-16.00)


 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama