4M-Tech - estetyczne urządzenia ogrodowe

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem grilli, wędzarni, pieców chlebowych, kominków tradycyjnych. Dodatkowo wykonujemy również elewacje klinkierowe oraz ogrodzenia.
4-m-tech-estetyczne-urzadzenia-ogrodowe

Jakiego typu urządzenia budował Pan na początku swojej pracy?

Pierwsze moje samodzielnie wykonane urządzenia tworzyłem już podczas pracy na etacie. Jedna z nich to grillo-wędzarnia z piecem chlebowym oraz fajerka do gotowania. Całość wkomponowana w murowaną altanę ogrodową. Było to kilkanaście lat temu, lecz wiem, że budowla służy do dziś.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz w dziale Poznajemy firmy kominkowe/realizacje

Na zakup jakich urządzeń najczęściej decydują się klienci?

Klienci najczęściej wybierają uniwersalne urządzenia, posiadające kilka funkcji, które sprostają ich oczekiwaniom. Często jest to altana, w której można nie tylko przyrządzić coś zdrowego i pysznego, ale i również ogrzać się zimową porą czy spędzić czas ze znajomymi. Umiejętne zastosowanie różnego rodzaju rozwiązań i dostosowanie projektu do warunków zagospodarowania, pozwala stworzyć wygodne oraz praktyczne miejsce w ogrodzie.

Dlaczego budowę urządzenia ogrodowego lepiej powierzyć specjaliście, niż wykonywać je samodzielnie?

Wiedza oraz doświadczenie, którą trzeba posiadać w tej dziadzinie zduństwa, jest ogromna. Należy wykonać szereg obliczeń (np. uzyskania jak najlepszego ciągu dymu). Wbudowana lodówka, drink bar, obieg ciepłej wody z w pieca chlebowego – to wszystko już jest na porządku dziennym. Jeśli ktoś zdecyduje się na samodzielne wykonanie takiej budowli, chętnie służę pomocą. 


Firma 4M-Tech powstała w 2013 roku. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem grilli, wędzarni, pieców chlebowych, kominków tradycyjnych. Dodatkowo wykonujemy również elewacje klinkierowe oraz ogrodzenia. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Każda nasza budowla ma swój niepowtarzalny charakter, a jej estetyka i funkcjonalność jest dla nas niezwykle ważna.

 

 


Grlle 4M-TECH
ul. Chęcińska 458, Brzeziny
tel. 728 329 292
e-mail: [email protected]
fb: https://www.facebook.com/4M.tech.klinkier/


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama