Reklama

Poznajemy firmy kominkowe / realizacje

W tym dziale znajdziesz artykuły przedstawiające:

  • firmy kominkowe, firmy zduńskie - poznajemy bliżej firmy kominkowe
  • realizacje kominków, pieców, kuchni kaflowych, kuchni ogrodowych, kompleksów grillowych, wędzarni

Materiały te pomogą w wyborze wykonawcy kominka, pieca czy kuchni ogrodowej. Jaką firmę wybrać?

ogrodowa-kuchnia-z-cegly
Ogrodowa kuchnia z cegły ręcznie formowanej - pokaz możliwości

Ogrodowa kuchnia ma być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też użyteczna i zbudowana na najwyższym poziomie technicznym i z wykorzystaniem sprawdzonego osprzętu i materiałów.

08.09.2023 13:34
kominek-plus-telewizor-peczkowicz
Studio Kominki Dariusz Pęczkowicz

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby kominek był wykonany zgodnie z oczekiwaniami wizualnymi, a także prawidłowo technicznie.

04.09.2023 13:16
piec-kaflowy-szykulski
Nie lubię zimnych kominków

Nie lubię zimnych kominków, dlatego buduję "ciepłe zabudowy" z kafli. W moim portfolio są zarówno piece pałacowe, jak i nowoczesne, a także kominki i kuchnie kaflowe.

04.09.2023 12:13
kominki-stylowe-zlociste-slawninowice
Kominki Stylowe - stawiamy na jakość

Wszystkie nasze kominki mają unikalny charakter, ponieważ są projektowane i budowane dla każdego klienta indywidualnie. Uważamy bowiem, że kominek nie tylko zapewnia ciepło, ale też nadaje domowi niepowtarzalnego klimatu.

01.09.2023 11:40
kominki-lexus-indywidualne-projekty
Kominki Lexus: indywidualne projekty i bogata oferta

Projektowaniem i budową kominków zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele realizacji i współpracowaliśmy z wieloma klientami. Budujemy kominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz wnętrza i stylu jego domu.

31.08.2023 10:11
Realizacja Roku 2023. Poznaj nagrodzonych wykonawców
Realizacja Roku 2023. Poznaj nagrodzonych wykonawców

Ostatnia odsłona Płomiennego Tygodnia ze „Światem Kominków”, w której poznajecie laureatów przyznawanej przez nasz magazyn od 18 lat nagrody Płomień Roku. Zobaczcie przygotowany przez nas materiał video i poznajcie zdobywców nagrody Płomień Roku 2023 w kategorii Produkt – Realizacja Roku, Zobaczcie nagrodzone kominki, kuchnie, piece czy urządzenie ogrodowe.

27.06.2023 11:56
kominki-stylowe
Kominki Stylowe: postaw na portal

Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność. Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu niepowtarzalny.

30.05.2023 15:19
kominkarnia
Kominkarnia: kominki i piece z akumulacją ciepła

Od wielu lat specjalizujemy się w kominkach i piecach z akumulacją ciepła. Jesteśmy przedstawicielem fińskiego producenta pieców i kominków ze steatytu marki Tulikivi.

30.05.2023 14:59
kominki-tetelewski-zdunowie
Kominki Tetelewski: zdunowie od czterech pokoleń!

Kominki Tetelewski to wyjątkowa firma. Nie dość że to firma rodzinna, to w dodatku wielopokoleniowa. Zduństwem zajmuje się już czwarte pokolenie! Takie nagromadzenie wiedzy i doświadczenia pozwala Kominkom Tetelewski realizować niecodzienne zlecenia.

23.05.2023 10:58
unikalne-piece-kaflowe
Kafel Joanna Gardyńska: unikalne piece kaflowe

Kochamy kafle, bo to fantastyczny materiał do budowy pieców, kominków i kuchni. Odpowiednio dobrane pozwalają urządzenie dopasować stylistycznie do każdej aranżacji wnętrza.

22.05.2023 13:38
kominki-w-stylu
Kominki Popowczak: Realizacje w każdym stylu

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza odnośnie technik kominkowych i zduńskich pozwala mi realizować wszelkie marzenia kominkowe klientów. Dlatego w moim portfolio znajdują się kominki oraz piece w różnej formie i stylu.

22.05.2023 12:14
kuchnia-kaflowa
Kuchnia: codzienność i radość to nasze pierwsze skojarzenia

Wszystko zaczęło się przez przypadek i z potrzeby chwili – budowaliśmy dom i koniecznie chcieliśmy mieć w nim kominek. Ciekawość i zamiłowanie do majsterkowania popchnęły mnie i męża do spróbowania własnych sił. Okazało się, że to bardzo ciekawe zajęcie i że moglibyśmy to robić zawodowo.

16.05.2023 13:26
Reklama
Przeczytaj także
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców