Reklama

Poznajemy firmy kominkowe / realizacje

W tym dziale znajdziesz artykuły przedstawiające:

  • firmy kominkowe, firmy zduńskie - poznajemy bliżej firmy kominkowe
  • realizacje kominków, pieców, kuchni kaflowych, kuchni ogrodowych, kompleksów grillowych, wędzarni

Materiały te pomogą w wyborze wykonawcy kominka, pieca czy kuchni ogrodowej. Jaką firmę wybrać?

Zdun od pokoleń i z powołania - soul of fire
Zdun od pokoleń i z powołania - soul of fire

To moja pasja i zawód, który nie tylko nadaje życiu sens, ale także pozwala zarabiać.

Wczoraj, 00:00    1
ZDUNBUD - profesjonalna firma zduńska
ZDUNBUD - profesjonalna firma zduńska

Firma ZDUNBUD założona została w 1984 roku. Działamy na terenie całego kraju i zajmujemy się budową pieców kaflowych, kominków, pieców kuchennych, a także grillów i wędzarni ogrodowych.  Oferujemy kompleksową obsługę zarówno w zakresie projektowania, wykonania, jak i montażu kominków. Uzyskane przez nas 40- letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem jest długa i stale powiększająca się lista zadowolonych klientów. Zapewniamy długoletnie doświadczenie, krótkie terminy realizacji, bezpłatne wizje lokalne, wysoką jakość wykonywanych usług, gwarancję prawidłowego funkcjonowania oraz doradztwo techniczne. Zapraszamy Państwa do współpracy.

31.03.2022 12:56
Kominki Witkowski
Kominki Witkowski

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą branżą kominkową i kamieniarską. Nasza oferta obejmuje wyroby z kamienia wytwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy przeróżne realizacje zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne. W naszych pracach często wykorzystujemy granit, marmur, piaskowiec czy trawertyn, ale nie tylko kamień jest dla nas dobrym materiałem do obróbki.

31.03.2022 11:21
Raczyński Technika Grzewcza
Raczyński Technika Grzewcza

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, obecną na rynku od ponad 13 lat. Dostarczamy, montujemy i co najważniejsze posiadamy wykwalifikowanych serwisantów. Posiadamy bogatą ofertę zarówno kotłów pelletowych, pomp ciepła, klimatyzacji jak i piecyków wolno stojących i kominków. Szczególny nacisk kładziemy na niskoemisyjne paleniska opalane pelletem i drewnem w formie kotłów pelletowych, kotłów do zgazowania drewna, piecyków wolno stojących oraz wiszących, jak również kominków do zabudowy. Podkreślamy, że najważniejszym kryterium przy wyborze urządzenia grzewczego powinna być jego odpowiednia moc grzewcza do zapotrzebowania energetycznego budynku. Możemy zaoferować klientom konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy detal. Zapraszamy do współpracy.

31.03.2022 11:15
Salon kominkowy Maad - szeroka oferta i profesjonalizm
Salon kominkowy Maad - szeroka oferta i profesjonalizm

Zajmujemy się kominkami od wielu lat. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia wielu renomowanych producentów.

31.03.2022 11:06
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz

Tworzeniem pieców zajęliśmy się kilkanaście lat temu. Krok po kroku, zgłębiając tajniki tematyki zduńskiej, doszliśmy do momentu, w którym możemy się pochwalić bogactwem wiedzy w tym temacie oraz - co istotne - fachowym rzemiosłem. Rzecz jasna nie spoczywamy na laurach i wdrażamy coraz to nowsze technologie budowy pieców, aby każdy nasz model wykonany był z perfekcją. Każdy piec budowany jest od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby nasze prace - zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych - były dopracowane w każdym calu i spełniały oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami! Odpowiemy na Państwa pytania oraz doradzimy jaki piec wybrać lub jaką kuchnię postawić.

31.03.2022 10:32
ARKAM Kominki Kwidziński
ARKAM Kominki Kwidziński

Zajmujemy się budową kominków oraz sprzedażą wkładów kominkowych od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą rodzinną z dziada pradziada. Wszystko zaczęło się od kamienia naturalnego. Już mój pradziadek przed II wojną światową zajmował się układaniem kamienia na Starym Mieście w Gdańsku. Później mój tato zajął się budową kominków otwartych, a następnie kominków na bazie wkładu kominowego i obudowy. Ja, chociaż skończyłem studia związane z inna dziedziną, zacząłem pracować razem z tatą i z pasji związałem swoje życie zawodowe z kominkami.

31.03.2022 10:20    1
Kominki TOMA
Kominki TOMA

Firma Kominki TOMA działa na polskim rynku od 1999 roku. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami zajmującymi się produkcją wkładów kominkowych. Nasze doświadczenie w projektowaniu i montażu kominków oraz ogrzewaniu kominkowym pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów. Na wykonane przez nas kominki zawsze udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny.

31.03.2022 10:01
Kominkarnia
Kominkarnia

Obecna firma, której właścicielem jestem od ponad 6 lat, powstała w oparciu o doświadczenie firmy moich rodziców, założonej w 1993 r. W tej dziedzinie zacząłem swoją pierwszą pracę już ponad 18 lat temu. U boku ojca, który był jednym z założycieli Stowarzyszenia Kominki Polskie, uczyłem się budowy kominków, rysunków technicznych, projektowania. Jeździliśmy na szkolenia w całej Europie. Obecnie - już tylko pod własnym szyldem - wraz z doświadczonymi pracownikami świadczę usługi kompleksowej budowy wszelakich kominków, pieców oraz montażu kominów izolowanych.

31.03.2022 09:51
Grillo-wędzarnie.pl, Tomasz Kiszka
Grillo-wędzarnie.pl, Tomasz Kiszka

Jesteśmy firmą, która wykonuje zlecenia na terenie całej Polski i specjalizuje się w budowie profesjonalnych grillo-wędzarni. W naszej ofercie można znaleźć proste inwestycje, jak i te bardziej rozbudowane, które potocznie nazywa się kombajnami ogrodowymi. Nasze prace są projektami indywidualnymi, wykonywanymi z najlepszych materiałów dostępnych na terenie naszego kraju.

31.03.2022 09:12
Kominki Foremski
Kominki Foremski

Nasza firma powstała w roku 1997 i od początku istnienia prowadzi działalność w zakresie sprzedaży oraz montażu kominków, a także systemów centralnego odkurzania. Oferujemy pełen zakres usług związany z budową kominka - od projektu poprzez montaż i serwis. Współpracujemy z wieloma producentami i importerami markowych wkładów kominkowych i odkurzaczy centralnych, chcąc w jak największym stopniu sprostać potrzebom naszych klientów. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o systemy rekuperacji.

31.03.2022 09:03
Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek
Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek

Jesteśmy firmą z siedzibą w Powiecie Cieszyńskim, zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i za granicą. Firma Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek oferuje budowę pieców akumulacyjnych, kominków, pieców Kuzniecowa oraz trzonów kuchennych. Oferujemy indywidualne projekty, montaż kominów oraz inne usługi zduńskie. Prowadzimy także warsztaty szkoleniowe z budownictwa naturalnego oraz budowy pieców. Zapraszamy do współpracy.

30.03.2022 14:29
Reklama
Przeczytaj także
Reklama