Reklama

Poznajemy firmy kominkowe / realizacje

W tym dziale znajdziesz artykuły przedstawiające:

  • firmy kominkowe, firmy zduńskie - poznajemy bliżej firmy kominkowe
  • realizacje kominków, pieców, kuchni kaflowych, kuchni ogrodowych, kompleksów grillowych, wędzarni

Materiały te pomogą w wyborze wykonawcy kominka, pieca czy kuchni ogrodowej. Jaką firmę wybrać?

ZDUN.PL Marcin Wudniak
ZDUN.PL Marcin Wudniak

Świadczymy nasze usługi już od 2002 roku. Ponad 20 lat pracy pozwoliło nam na zyskanie niezbędnego doświadczenia, które obecnie wykorzystujemy przy każdej realizacji. Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelne i terminowe wykonywanie wszystkich projektów. Każde zadanie realizujemy kompleksowo, dlatego też nasze usługi zduńskie odznaczają się najwyższym standardem. Marcin Wudniak – założyciel przedsiębiorstwa – to zdun z tytułem mistrza, który pracuje w swoim fachu już od ponad 20 lat. Zapraszamy do współpracy z nami!

16.09.2022 14:14
Soul of Fire Bogdan Nikiel
Soul of Fire Bogdan Nikiel

Zduństwo to moja pasja i zawód. Przez prawie 40 lat zawodowej kariery miałem to szczęście, że spotykałem ludzi zainteresowanych i doceniających moje rzemieślnicze umiejętności i tradycję kilku pokoleń zdunów.

29.08.2022 14:31
Kominki Lexus Andrzej Słoninka
Kominki Lexus Andrzej Słoninka

Zajmujemy się projektowaniem i budową kominków od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele realizacji i współpracowaliśmy z wieloma klientami. Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć zarówno kominki, piecyki jak i obudowy kominkowe. Naszym klientom oferujemy również kamienne łazienki, kuchnie, blaty oraz schody. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kominki, zarówno te opalane drewnem, pelletem, gazowe czy biokominki. Budujemy kominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz wnętrza i stylu jego domu, a własny zakład kamieniarski nam to ułatwia.

17.08.2022 12:41
Kominkowy Świat - autoryzowany salon Nordpeis i Eldvarm
Kominkowy Świat - autoryzowany salon Nordpeis i Eldvarm

Nasza firma istnieje na rynku polskim od grudnia 2010 roku. To właśnie w naszej miejscowości Trzcianka istnieje prężnie działająca w branży kominkowej firma Northstar Poland, na której produktach opieramy swoją działalność. Nasz salon kominkowy promuje szeroką ofertę obudów kominkowych, pieców wolno stojących, jak również wkładów kominkowych producenta firmy Nordpeis. Aby dotrzeć do najbardziej wymagającego klienta zajmujemy się również projektowaniem, sprzedażą i montażem urządzeń takich firm jak Romotop, Austroflamm, Kratki, Hajduk, Spartherm, Planika czy Hitze. Aby dokładnie zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy serdecznie do naszego salonu, który znajduje się w Trzciance przy ul. Witosa 11.

12.07.2022 13:13
Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek
Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek

Firma Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek powstała z początkiem 2015 roku. Firma zajmuje się wszelkimi pracami zduńskimi. Budujemy różnego rodzaju kominki. Wykonujemy piece oraz kuchnie kaflowe. Zajmujemy się też budową pieców do pizzy, pieców chlebowych czy piekarniczych. Zajmujemy się również budową grilli i wędzarni ogrodowych oraz suszarni do grzybów i owoców. W naszej ofercie znajdują się także remonty palenisk przemysłowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, gdyż prace realizujemy na terenie całego kraju.

12.07.2022 12:50
Kominki Foremski
Kominki Foremski

Nasza firma powstała w roku 1997 i od początku istnienia prowadzi działalność w zakresie sprzedaży oraz montażu kominków, a także systemów centralnego odkurzania. Oferujemy pełen zakres usług związany z budową kominka - od projektu poprzez montaż i serwis. Współpracujemy z wieloma producentami i importerami markowych wkładów kominkowych i odkurzaczy centralnych, chcąc w jak największym stopniu sprostać potrzebom naszych klientów. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o systemy rekuperacji.

05.07.2022 14:00
Kominki TOMA
Kominki TOMA

Firma Kominki TOMA działa na polskim rynku od 1999 roku. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami zajmującymi się produkcją wkładów kominkowych. Nasze doświadczenie w projektowaniu i montażu kominków oraz ogrzewaniu kominkowym pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów. Na wykonane przez nas kominki zawsze udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny.

10.06.2022 14:24
Raczyński Technika Grzewcza
Raczyński Technika Grzewcza

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, obecną na rynku od ponad 13 lat. Dostarczamy, montujemy i co najważniejsze posiadamy wykwalifikowanych serwisantów. Posiadamy bogatą ofertę zarówno kotłów pelletowych, pomp ciepła, klimatyzacji jak i piecyków wolno stojących i kominków. Szczególny nacisk kładziemy na niskoemisyjne paleniska opalane pelletem i drewnem w formie kotłów pelletowych, kotłów do zgazowania drewna, piecyków wolno stojących oraz wiszących, jak również kominków do zabudowy. Podkreślamy, że najważniejszym kryterium przy wyborze urządzenia grzewczego powinna być jego odpowiednia moc grzewcza do zapotrzebowania energetycznego budynku. Możemy zaoferować klientom konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy detal. Zapraszamy do współpracy.

10.06.2022 14:21
Salon kominkowy Maad - szeroka oferta i profesjonalizm
Salon kominkowy Maad - szeroka oferta i profesjonalizm

Zajmujemy się kominkami od wielu lat. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia wielu renomowanych producentów.

31.05.2022 11:06
Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek
Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek

Jesteśmy firmą z siedzibą w Powiecie Cieszyńskim, zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i za granicą. Firma Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek oferuje budowę pieców akumulacyjnych, kominków, pieców Kuzniecowa oraz trzonów kuchennych. Oferujemy indywidualne projekty, montaż kominów oraz inne usługi zduńskie. Prowadzimy także warsztaty szkoleniowe z budownictwa naturalnego oraz budowy pieców. Zapraszamy do współpracy.

27.05.2022 12:00
ZDUNBUD - profesjonalna firma zduńska
ZDUNBUD - profesjonalna firma zduńska

Firma ZDUNBUD założona została w 1984 roku. Działamy na terenie całego kraju i zajmujemy się budową pieców kaflowych, kominków, pieców kuchennych, a także grillów i wędzarni ogrodowych.  Oferujemy kompleksową obsługę zarówno w zakresie projektowania, wykonania, jak i montażu kominków. Uzyskane przez nas 40- letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem jest długa i stale powiększająca się lista zadowolonych klientów. Zapewniamy długoletnie doświadczenie, krótkie terminy realizacji, bezpłatne wizje lokalne, wysoką jakość wykonywanych usług, gwarancję prawidłowego funkcjonowania oraz doradztwo techniczne. Zapraszamy Państwa do współpracy.

16.05.2022 12:56
Grillo-wędzarnie.pl, Tomasz Kiszka
Grillo-wędzarnie.pl, Tomasz Kiszka

Jesteśmy firmą, która wykonuje zlecenia na terenie całej Polski i specjalizuje się w budowie profesjonalnych grillo-wędzarni. W naszej ofercie można znaleźć proste inwestycje, jak i te bardziej rozbudowane, które potocznie nazywa się kombajnami ogrodowymi. Nasze prace są projektami indywidualnymi, wykonywanymi z najlepszych materiałów dostępnych na terenie naszego kraju.

10.05.2022 09:04
Reklama
Przeczytaj także
Reklama