Reklama

Poznajemy firmy kominkowe / realizacje

W tym dziale znajdziesz artykuły przedstawiające:

  • firmy kominkowe, firmy zduńskie - poznajemy bliżej firmy kominkowe
  • realizacje kominków, pieców, kuchni kaflowych, kuchni ogrodowych, kompleksów grillowych, wędzarni

Materiały te pomogą w wyborze wykonawcy kominka, pieca czy kuchni ogrodowej. Jaką firmę wybrać?

kominki-stylowe
Kominki Stylowe: postaw na portal

Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność. Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu niepowtarzalny.

30.05.2023 15:19
kominkarnia
Kominkarnia: kominki i piece z akumulacją ciepła

Od wielu lat specjalizujemy się w kominkach i piecach z akumulacją ciepła. Jesteśmy przedstawicielem fińskiego producenta pieców i kominków ze steatytu marki Tulikivi.

30.05.2023 14:59
kominki-tetelewski-zdunowie
Kominki Tetelewski: zdunowie od czterech pokoleń!

Kominki Tetelewski to wyjątkowa firma. Nie dość że to firma rodzinna, to w dodatku wielopokoleniowa. Zduństwem zajmuje się już czwarte pokolenie! Takie nagromadzenie wiedzy i doświadczenia pozwala Kominkom Tetelewski realizować niecodzienne zlecenia.

23.05.2023 10:58
unikalne-piece-kaflowe
Kafel Joanna Gardyńska: unikalne piece kaflowe

Kochamy kafle, bo to fantastyczny materiał do budowy pieców, kominków i kuchni. Odpowiednio dobrane pozwalają urządzenie dopasować stylistycznie do każdej aranżacji wnętrza.

22.05.2023 13:38
kominki-w-stylu
Kominki Popowczak: Realizacje w każdym stylu

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza odnośnie technik kominkowych i zduńskich pozwala mi realizować wszelkie marzenia kominkowe klientów. Dlatego w moim portfolio znajdują się kominki oraz piece w różnej formie i stylu.

22.05.2023 12:14
kuchnia-kaflowa
Kuchnia: codzienność i radość to nasze pierwsze skojarzenia

Wszystko zaczęło się przez przypadek i z potrzeby chwili – budowaliśmy dom i koniecznie chcieliśmy mieć w nim kominek. Ciekawość i zamiłowanie do majsterkowania popchnęły mnie i męża do spróbowania własnych sił. Okazało się, że to bardzo ciekawe zajęcie i że moglibyśmy to robić zawodowo.

16.05.2023 13:26
Firmy kominkowe i zduńskie z Wielkopolski
Firmy kominkowe i zduńskie z Wielkopolski

Planując budowę kominka, wybór wolno stojącego piecyka, albo budowę kaflowego pieca lub kaflowej kuchni na drewno warto to zlecić fachowo zajmującej się usługami kominkowymi lub usługami zduńskimi firmie. W tym materiale znajdziesz firmy kominkowe i firmy zduńskie z województwa wielkopolskiego i to nie tylko firmy kominkowe z Poznania, ale też firmy kominkowe z Kalisza, firmy kominkowe i zduńskie z Gniezna a także firmy kominkowe z Konina czy salon kominkowy z Leszna.

27.01.2023 14:57
ZDUN.PL - zduństwo z tradycją
ZDUN.PL - zduństwo z tradycją

25-letnie doświadczenie w branży i 20 lat samodzielnie prowadzonej działalności pozwala wykorzystywać zdobytą wiedzę techniczną i doświadczenie w różnych realizacjach. Specjalizuję się w usługach zduńskich i większość ze stworzonych przeze mnie realizacji to kaflowe piece pokojowe i piece kuchenne, choć od czasu do czasu zdarza się też realizacja kominkowa. Działam na terenie całej Polski. Każdy piec, kuchnia czy kominek to odrębna historia, a udany finał zależy od wyobraźni nie tylko inwestora, ale też wykonawcy i jego merytorycznego wsparcia.

16.01.2023 12:13
Soul of Fire - piece i kuchnie kaflowe z duszą
Soul of Fire - piece i kuchnie kaflowe z duszą

Zduństwem zajmuję się od 40 lat, to nie tylko mój zawód, ale i pasja. W tworzonych przeze mnie realizacjach wykorzystuję swoje rzemieślnicze umiejętności i tradycję kilku pokoleń zdunów. W obecnych czasach zalety tradycyjnych pieców i kuchni kaflowych są szczególnie doceniane. Wprowadzają do wnętrz nie tylko piękno, ale i dają niezależność energetyczną. Od stycznia 2023 muszą one spełniać wymagania dyrektywy Ekoprojekt, dlatego - wykorzystując wiedzę w zakresie konstrukcji, technologii i wdrażania nowych rozwiązań oraz materiałów - stworzyłem paleniska zduńskie, które zostały przebadane w certyfikowanym laboratorium i uzyskały certyfikat Ekoprojektu.

16.01.2023 12:00
Kominki Lexus - postaw na realizacje z naturalnego kamienia
Kominki Lexus - postaw na realizacje z naturalnego kamienia

Zajmujemy się projektowaniem i budową kominków od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele realizacji i współpracowaliśmy z wieloma klientami. Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć zarówno kominki, piecyki jak i obudowy kominkowe. Naszym klientom oferujemy również kamienne łazienki, kuchnie, blaty oraz schody. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kominki, zarówno te opalane drewnem, pelletem, gazowe czy biokominki. Budujemy kominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz wnętrza i stylu jego domu, a własny zakład kamieniarski nam to ułatwia.

16.01.2023 11:53
Dave - nowoczesne zduństwo i kominkarstwo
Dave - nowoczesne zduństwo i kominkarstwo

Zduństwem i kominkarstwem zajmuję się od niemal 20 lat. Chętnie pracuję z gliną i kaflami, ale też wiele mam na koncie realizacji nowoczesnych, prostych brył kominkowych wykonanych z wykorzystaniem różnych materiałów. Indywidualnie tworzone w programie Palette Cad projekty kominków i pieców pozwalają zobaczyć przed wybudowaniem urządzenie w trójwymiarze. Dodatkowo montujemy też kominy dwuścienne oraz zewnętrzne stalowe systemy kominowe. Z nami kompleksowo zrealizujesz nie tylko marzenie o kominku bądź akumulacyjnym piecu, ale też możesz wykorzystać nasze pod 20-letnie doświadczenie w stolarce otworowej i skorzystać z naszych usług przy montażu drzwi, okien czy bram garażowych. Działamy na terenie Kaszub i województwa kujawsko-pomorskiego.

16.01.2023 11:44
Piękno w swojej prostocie. Piece i Grillo-wędzarnie Lorenz
Piękno w swojej prostocie. Piece i Grillo-wędzarnie Lorenz

Budowa kuchni ogrodowych to nasza pasja, rozpoczęta lata temu i trwająca do dzisiaj. Tworzymy po to, aby tą pasją zarażać innych. Stawiamy na oryginalność, dlatego rozpoczynając projekt, a potem budowę kuchni w ogrodzie, czy pieca na pizzę, rozmawiamy z inwestorem i wspólnie rysujemy projekt, aby zbudować coś niepowtarzalnego.

16.01.2023 11:21
Przeczytaj także
Reklama