Reklama

Poznajemy firmy kominkowe / realizacje

W tym dziale znajdziesz artykuły przedstawiające:

  • firmy kominkowe, firmy zduńskie - poznajemy bliżej firmy kominkowe
  • realizacje kominków, pieców, kuchni kaflowych, kuchni ogrodowych, kompleksów grillowych, wędzarni

Materiały te pomogą w wyborze wykonawcy kominka, pieca czy kuchni ogrodowej. Jaką firmę wybrać?

Firmy kominkowe i zduńskie z Wielkopolski
Firmy kominkowe i zduńskie z Wielkopolski

Planując budowę kominka, wybór wolno stojącego piecyka, albo budowę kaflowego pieca lub kaflowej kuchni na drewno warto to zlecić fachowo zajmującej się usługami kominkowymi lub usługami zduńskimi firmie. W tym materiale znajdziesz firmy kominkowe i firmy zduńskie z województwa wielkopolskiego i to nie tylko firmy kominkowe z Poznania, ale też firmy kominkowe z Kalisza, firmy kominkowe i zduńskie z Gniezna a także firmy kominkowe z Konina czy salon kominkowy z Leszna.

27.01.2023 14:57
ZDUN.PL - zduństwo z tradycją
ZDUN.PL - zduństwo z tradycją

25-letnie doświadczenie w branży i 20 lat samodzielnie prowadzonej działalności pozwala wykorzystywać zdobytą wiedzę techniczną i doświadczenie w różnych realizacjach. Specjalizuję się w usługach zduńskich i większość ze stworzonych przeze mnie realizacji to kaflowe piece pokojowe i piece kuchenne, choć od czasu do czasu zdarza się też realizacja kominkowa. Działam na terenie całej Polski. Każdy piec, kuchnia czy kominek to odrębna historia, a udany finał zależy od wyobraźni nie tylko inwestora, ale też wykonawcy i jego merytorycznego wsparcia.

16.01.2023 12:13
Soul of Fire - piece i kuchnie kaflowe z duszą
Soul of Fire - piece i kuchnie kaflowe z duszą

Zduństwem zajmuję się od 40 lat, to nie tylko mój zawód, ale i pasja. W tworzonych przeze mnie realizacjach wykorzystuję swoje rzemieślnicze umiejętności i tradycję kilku pokoleń zdunów. W obecnych czasach zalety tradycyjnych pieców i kuchni kaflowych są szczególnie doceniane. Wprowadzają do wnętrz nie tylko piękno, ale i dają niezależność energetyczną. Od stycznia 2023 muszą one spełniać wymagania dyrektywy Ekoprojekt, dlatego - wykorzystując wiedzę w zakresie konstrukcji, technologii i wdrażania nowych rozwiązań oraz materiałów - stworzyłem paleniska zduńskie, które zostały przebadane w certyfikowanym laboratorium i uzyskały certyfikat Ekoprojektu.

16.01.2023 12:00
Kominki Lexus - postaw na realizacje z naturalnego kamienia
Kominki Lexus - postaw na realizacje z naturalnego kamienia

Zajmujemy się projektowaniem i budową kominków od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele realizacji i współpracowaliśmy z wieloma klientami. Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć zarówno kominki, piecyki jak i obudowy kominkowe. Naszym klientom oferujemy również kamienne łazienki, kuchnie, blaty oraz schody. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kominki, zarówno te opalane drewnem, pelletem, gazowe czy biokominki. Budujemy kominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz wnętrza i stylu jego domu, a własny zakład kamieniarski nam to ułatwia.

16.01.2023 11:53
Dave - nowoczesne zduństwo i kominkarstwo
Dave - nowoczesne zduństwo i kominkarstwo

Zduństwem i kominkarstwem zajmuję się od niemal 20 lat. Chętnie pracuję z gliną i kaflami, ale też wiele mam na koncie realizacji nowoczesnych, prostych brył kominkowych wykonanych z wykorzystaniem różnych materiałów. Indywidualnie tworzone w programie Palette Cad projekty kominków i pieców pozwalają zobaczyć przed wybudowaniem urządzenie w trójwymiarze. Dodatkowo montujemy też kominy dwuścienne oraz zewnętrzne stalowe systemy kominowe. Z nami kompleksowo zrealizujesz nie tylko marzenie o kominku bądź akumulacyjnym piecu, ale też możesz wykorzystać nasze pod 20-letnie doświadczenie w stolarce otworowej i skorzystać z naszych usług przy montażu drzwi, okien czy bram garażowych. Działamy na terenie Kaszub i województwa kujawsko-pomorskiego.

16.01.2023 11:44
Piękno w swojej prostocie. Piece i Grillo-wędzarnie Lorenz
Piękno w swojej prostocie. Piece i Grillo-wędzarnie Lorenz

Budowa kuchni ogrodowych to nasza pasja, rozpoczęta lata temu i trwająca do dzisiaj. Tworzymy po to, aby tą pasją zarażać innych. Stawiamy na oryginalność, dlatego rozpoczynając projekt, a potem budowę kuchni w ogrodzie, czy pieca na pizzę, rozmawiamy z inwestorem i wspólnie rysujemy projekt, aby zbudować coś niepowtarzalnego.

16.01.2023 11:21
Kominki Stylowe - postaw na kominek
Kominki Stylowe - postaw na kominek

Firma Kominki Stylowe to solidna firma z tradycjami. Działamy na rynku już bardzo długo. Od początku działalności stawiamy na rozwój i innowacyjność. Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność. Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu jesiennymi i zimowymi wieczorami jest niepowtarzalny. Zapach drewna i ciepło ognia sprawią, że nasi klienci poczują się w swoim domu naprawdę wyjątkowo. Zapraszamy do współpracy z nami!

16.01.2023 11:07
Kominkarnia - szeroki wybór kominków i pieców ze steatytu
Kominkarnia - szeroki wybór kominków i pieców ze steatytu

Firma Kominkarnia, której właścicielem jestem od ponad 6 lat, powstała w oparciu o doświadczenie firmy moich rodziców, założonej w 1993r. W branży kominkowej zacząłem swoją pierwszą pracę już ponad 18 lat temu. U boku ojca, który był jednym z założycieli Stowarzyszenia Kominki Polskie, uczyłem się budowy kominków, rysunków technicznych, projektowania. Jeździliśmy też na szkolenia w całej Europie. Obecnie - już tylko pod własnym szyldem - wraz z doświadczonymi pracownikami świadczę usługi kompleksowej budowy wszelakich kominków, pieców oraz montażu kominów izolowanych.

16.01.2023 10:36
Grillo-wedzarnie.pl - świetny pomysł na urządzenie ogrodu
Grillo-wedzarnie.pl - świetny pomysł na urządzenie ogrodu

Specjalizuję się w projektowaniu i budowie profesjonalnych grillo-wędzarni i kuchni ogrodowych już od kilkunastu lat. Stale szukam inspiracji, rozwijam się i obserwuję zagraniczne trendy. Dużą uwagę przykładam do estetyki oraz detali, bo to one świadczą o klasie realizacji, która nie tylko musi być dobrze wykonana, ale też spójna z otoczeniem. Tworzę grillo-wędzarnie w różnych technikach – lubię wyzwania i z różnych materiałów zarówno nowych jak i starych, nowoczesnych np. beton jak i tradycyjnych jak cegła czy kamień. Praca jest moją pasją, daje mi radość i satysfakcję, a każda stworzona przeze mnie realizacja jest skrojona na miarę.

16.01.2023 10:16
Dlaczego warto postawić na realizacje z kamienia?
Dlaczego warto postawić na realizacje z kamienia?

Firma Kamieniarstwo Kacpra od ponad 15 lat zajmuje się profesjonalnym kamieniarstwem artystycznym. W naszej ofercie znajduje się budownictwo niestandardowe, jak na przykład: projekty indywidualne z wykorzystaniem drewna, wody, wzory z kamienia, ściany dekoracyjne, ruiny, itp. Wykonujemy aranżacje wnętrz (kamienne ściany, zabudowy wanien, wysp kuchennych, futryn), elewacje, tarasy, płoty, wykusze, domki ogrodowe, murki oporowe, kominki, grille, wędzarnie, kominy, ścieżki, chodniki, a także oczka wodne i kaskady z wszelkiego rodzaju granitów, łupków, otoczaków, gnejsów, piaskowców czy dolomitów. Wszystkich, którzy chcą mieć coś unikatowego i jedynego w swoim rodzaju zapraszamy do współpracy.

16.01.2023 10:01
Kamieniarstwo artystyczne - niepowtarzalne realizacje z kamienia
Kamieniarstwo artystyczne - niepowtarzalne realizacje z kamienia

Firma Brukarstwo-Kamieniarstwo Robert Kubiak zajmuje się kamieniarstwem artystycznym. Wykonujemy grille, wędzarnie, piece chlebowe, ogniska, schody, ogrodzenia oraz płoty z kamienia. Swoją działalność opieramy na doświadczeniu i wieloletniej pracy z wiecznym materiałem, jakim jest kamień naturalny. Tworzymy indywidualne projekty, dlatego nasze realizacje są niepowtarzalne. Na rynku jest mało firm zajmujących się profesjonalnie kamieniarstwem, a sam kamień jest rzadko spotykany, dlatego jeśli marzysz o czymś trwałym i oryginalnym gorąco zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

16.01.2023 09:48
Salon Kominków AKOM ‒ szeroki wybór kominków i pieców do każdego wnętrza
Salon Kominków AKOM ‒ szeroki wybór kominków i pieców do każdego wnętrza

Służymy fachowym doradztwem technicznym, za którym stoi 20‒letnie doświadczenie. Zajmujemy się budową kominków powietrznych i akumulacyjnych, pieców kaflowych, pieców kuchennych i ozdobnych grilli ogrodowych.

16.01.2023 09:20
Przeczytaj także
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców