Reklama

Poznajemy firmy kominkowe / realizacje

W tym dziale znajdziesz artykuły przedstawiające:

  • firmy kominkowe, firmy zduńskie - poznajemy bliżej firmy kominkowe
  • realizacje kominków, pieców, kuchni kaflowych, kuchni ogrodowych, kompleksów grillowych, wędzarni

Materiały te pomogą w wyborze wykonawcy kominka, pieca czy kuchni ogrodowej. Jaką firmę wybrać?

Realizacja - nominacje Płomień Roku 2024
Realizacja - nominacje Płomień Roku 2024

Przedstawiamy nominowanych do nagrody Płomień Roku 2024 w kategorii Realizacja: kominek, piec kaflowy, kuchnia, urządzenie ogrodowe. Realizacje te, mają szansę zdobyć nagrodę Płomień Roku 2024, która od wielu lat przyznawana jest przez magazyn Świat Kominków. Przedstawione realizacje mogą być inspiracją do stworzenia kominka, pieca kaflowego, kuchni na drewno czy kuchni ogrodowej z grillem, wędzarką czy piecem chlebowym.

03.04.2024 11:40
kominek-dusza-domu-kuszt-rzemiosla
Kominek – dusza domu i kunszt rzemiosła

Kominek to dusza domu, bo to on nadaje mu odpowiedniego klimatu i atmosfery. Żeby cieszyć się nimi w pełni, kominek musi być wykonany zgodnie z zasadami sztuki zduńskiej.

18.01.2024 20:47
ciepelko-w-domu-i-ogrodzie
Ciepełko w domu i ogrodzie

Firma „Ciepełko” za cel stawia sobie sprostanie Państwa potrzebom. To od nich wszystko zależy, a my tylko proponujemy i przedstawiamy różne możliwości i projekty. Korzystając z nich, możecie Państwo przenieść swoje wnętrza i ogród w świat wspomnień z dzieciństwa albo zamienić swoje otoczenie w opowieść.

02.01.2024 10:29
Kominki Lexus: wyjątkowy urok naturalnego kamienia
Kominki Lexus: wyjątkowy urok naturalnego kamienia

Kominki Lexus to firma, która specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko kominki, piecyki i obudowy kominkowe, ale także kamienne łazienki, kuchnie, blaty oraz schody.

02.01.2024 08:57
ogrodowa-kuchnia-z-cegly
Ogrodowa kuchnia z cegły ręcznie formowanej - pokaz możliwości

Ogrodowa kuchnia ma być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też użyteczna i zbudowana na najwyższym poziomie technicznym i z wykorzystaniem sprawdzonego osprzętu i materiałów.

08.09.2023 13:34
kominek-plus-telewizor-peczkowicz
Studio Kominki Dariusz Pęczkowicz

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby kominek był wykonany zgodnie z oczekiwaniami wizualnymi, a także prawidłowo technicznie.

04.09.2023 13:16
piec-kaflowy-szykulski
Nie lubię zimnych kominków

Nie lubię zimnych kominków, dlatego buduję "ciepłe zabudowy" z kafli. W moim portfolio są zarówno piece pałacowe, jak i nowoczesne, a także kominki i kuchnie kaflowe.

04.09.2023 12:13
kominki-stylowe-zlociste-slawninowice
Kominki Stylowe - stawiamy na jakość

Wszystkie nasze kominki mają unikalny charakter, ponieważ są projektowane i budowane dla każdego klienta indywidualnie. Uważamy bowiem, że kominek nie tylko zapewnia ciepło, ale też nadaje domowi niepowtarzalnego klimatu.

01.09.2023 11:40
kominki-lexus-indywidualne-projekty
Kominki Lexus: indywidualne projekty i bogata oferta

Projektowaniem i budową kominków zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele realizacji i współpracowaliśmy z wieloma klientami. Budujemy kominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz wnętrza i stylu jego domu.

31.08.2023 10:11
Realizacja Roku 2023. Poznaj nagrodzonych wykonawców
Realizacja Roku 2023. Poznaj nagrodzonych wykonawców

Ostatnia odsłona Płomiennego Tygodnia ze „Światem Kominków”, w której poznajecie laureatów przyznawanej przez nasz magazyn od 18 lat nagrody Płomień Roku. Zobaczcie przygotowany przez nas materiał video i poznajcie zdobywców nagrody Płomień Roku 2023 w kategorii Produkt – Realizacja Roku, Zobaczcie nagrodzone kominki, kuchnie, piece czy urządzenie ogrodowe.

27.06.2023 11:56
kominki-stylowe
Kominki Stylowe: postaw na portal

Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność. Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu niepowtarzalny.

30.05.2023 15:19
kominkarnia
Kominkarnia: kominki i piece z akumulacją ciepła

Od wielu lat specjalizujemy się w kominkach i piecach z akumulacją ciepła. Jesteśmy przedstawicielem fińskiego producenta pieców i kominków ze steatytu marki Tulikivi.

30.05.2023 14:59
Reklama
Przeczytaj także
Reklama