Dom, ogród i Ty - Targi Kielce 13-14.04.2024

Najnowsze rozwiązania technologiczne dla domu i ogrodu, porady ekspertów, materiały budowlane i artykuły wyposażenia wnętrz, narzędzia do pielęgnacji ogrodu, inteligentne roboty koszące, mobilne sauny, domowe strefy relaksu, nowoczesne żaluzje ogrodowe, kominki i wiele innych materiałów do wyposażenia domu i ogrodu znajdziecie podczas tegorocznej edycji targów Dom, Ogród i Ty już 13 i 14 kwietnia w Targach Kielce.
Dom, ogród i Ty - Targi Kielce 13-14.04.2024

Dom, Ogród i Ty to jedna z ulubionych imprez targowych mieszkańców regionu i okolic Świętokrzyskiego, która przyciąga rodziny z dziećmi. 

Wiosenna wystawa to miejsce, w którym każdy mieszkaniec regionu znajdzie coś dla siebie. W kieleckim ośrodku pojawią się producenci i dystrybutorzy m.in.: kominków, kotłów, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń, kostki brukowej, mebli ogrodowych, czy paneli fotowoltaicznych – mówi prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.

Kilkanaście odmian róż, drzewka i krzewy, byliny, sadzonki i wiele innych roślin dostępnych będzie na wystawie Dom, Ogród i Ty. Wiosna to idealny moment, by zadbać o swój ogród i wyposażyć go w piękną, kolorową roślinność. Wśród setek gatunków kwiatów i innych darów Ziemi czekać będą roże: angielskie, pnące, miniaturowe, rabatowe, parkowe oraz lilie azjatyckie i himalajskie, floksy, magnolie, oleandry, amanogawy, agapantusy, drzewka owocowe oraz popularne kwiaty balkonowe.

fot. Targi Kielce 

Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Na najmłodszych uczestników, którzy pojawią się wraz z rodzicami czekać będzie strefa zabaw. W trakcie wydarzenie czynna będzie strefa gastronomiczna, w której goście będą mogli odpocząć i zaspokoić swoje pragnienia.

Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu czynna będzie w sobotę (13.04) i niedzielę (14.04) w godzinach 10.00-17.00. Bilety, w cenie 10zł normlany i 5zł ulgowy, dostępne są na stronie internetowej wydarzenia oraz w kasach Targów Kielce w dniach wydarzenia. Dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama