Reklama

Design i funkcjonalność – gazowe kominki ogrodowe Cosi

Nowy sezon, nowe projekty, nowe kolory i nowe rodzaje produktów. Oto zasady, na których oparto innowacyjną kolekcję Cosi na rok 2023.
Design i funkcjonalność – gazowe kominki ogrodowe Cosi
Kominek gazowy Cosi

Najnowocześniejsze rozwiązania projektowe oraz zastosowanie nowych technologii wspólnie tworzą autorską kolekcję gazowych kominków, pieców, oraz latarni i poduszek rozgrzewających, przeznaczonych zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz: do ogrodu czy na taras. Produkty Cosi pozwalają zyskać większą niezależność od pogody i przedłużyć letni sezon, dzięki ciepłu i przytulnej atmosferze.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI GAZOWE

Kominek gazowy Cosi

Nasze kominki gazowe mają różną formę. Posiadamy szeroki asortyment palenisk wbudowanych w blaty prostokątnych, kwadratowych lub okrągłych ław i stolików czy wyższych stołów barowych, w których ‒ w zależności od modelu ‒ wykorzystane są różne materiały, jak Dekton (spiek kwarcowy imitujący marmur), metal czy drewno tekowe. Wiele z nich postawionych jest na ramie ze stali nierdzewnej, gdzie znajduje się też miejsce na ukrycie butli gazowej, lub są całkowicie zabudowane. Funkcjonalność jest dla nas ważna, dlatego nasze modele posiadają pokrywę palnika w formie blatu, która pozwala użytkować całą powierzchnię ławy w czasie, gdy nie korzystasz z kominka. 

kominek gazowy Cosi
Kominek gazowy Cosi

W naszej kolekcji znajdziecie też kominek z dwustronnym paleniskiem (Cosivista) czy kolumnowe kominki, a także wolno stojące propozycje o mniejszych gabarytach, które pozwolą umieścić je nawet w miejscu, w którym do dyspozycji mamy ograniczoną przestrzeń. Co więcej, nasze najmniejsze produkty Cosiscoop to latarnie gazowe, które umilą wieczór nawet na najmniejszym balkonie, a do tego dostępne są w szerokim asortymencie nie tylko kolorów, ale też form. Niezależnie od Twoich wymagań, znajdziesz u nas formę ognia, która najbardziej Ci odpowiada. Więcej informacji technicznych, specyfikacji, w tym instrukcje obsługi, instrukcje dotyczące pielęgnacji i konserwacji, znajdziesz na naszej stronie www.cosi-fieres.com. Odwiedź również nasz Facebook oraz Instagram @cosi_fires.

 

TREDON Sp z o.o. sp.k.

ul. Przemysłowa 12,

30-701 Kraków

www.tredon.pl

tel. 12 311 92 53


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama