50 lat firmy Defro!

Firma Defro w tym roku obchodzi swoje 50 lecie. W związku z tym odbyła się uroczysta gala z okazji 50 lat istnienia firmy. Pojawiło się kilkuset gości ale najważniejsi byli twórcy jej rozwoju - trzy pokolenia rodziny Dziubełów.
50 lat firmy Defro!
Rodzina Dziubełów podczas jubileuszu Firmy DEFRO

Źródło: echodnia.eu

Jubileusz firmy DEFRO odbył się w Binkowski Resort w Kielcach. Na jubileusz DEFRO zostało zaproszonych kilkuset gości. Huczne świętowanie jubileuszu podczas którego nie zabrakło emocji i osobistych przesłań, trwało do rana. Najważniejszymi uczestnikami, bez którego nie odbyłoby się to wydarzenie byli twórcy firmy - założyciel Franciszek Dziubeła, jego syn Robert, który wraz z żoną firmę rozwinął oraz ich syn, wnuk pana Franciszka - Hubert, który dziś odgrywa w firmie jedną z kluczowych ról. Podczas wydarzenia właściciele firmy podkreślali, że nie byłoby firmy DEFRO, gdyby nie jej klienci. Wydarzenie poprowadziła Dorota Gardias, a podczas części artystycznej wystąpił Andrzej "Piasek" Piaseczny. 

 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu WYDARZENIA
Jubileusz firmy Defro
Jubileusz DEFRO

 

DEFRO to rodzinna firma, której tradycje sięgają 1973 roku. DEFRO to firma zajmująca się produkcją m.in kominków, kotłów, pomp ciepła. Firma ta powstała ona w gminie Strawczyn w powiecie kieleckim a siedziba jej i fabryka mieści się w Rudzie Strawczyńskiej. Firmę DEFRO założył Franciszek Dziubeła, rozwinął syn Robert z żoną Justyną a teraz wielkie działo kontynuuje syn Roberta - Hubert. Przez blisko pół wieku działalności DEFRO wypracowała pozycję polskiego lidera i jednego z największych producentów urządzeń grzewczych w Europie. Rocznie fabrykę opuszcza ponad 45 tysięcy urządzeń. Firma DEFRO otrzymała nagrodę magazynu Świat Kominków  - Płomień Roku 2023 w kategorii Firma - Produkcja.
Magazyn Świat Kominków również uczestniczył w tym wydarzeniu, serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Firmie Defro gratulujemy 50 lat istnienia i życzymy pasma niekończących się sukcesów oraz kolejnych jubileuszy. 

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama