Firma - Handel i Usługi - nominacje Płomień Roku 2024

Przedstawiamy nominacje do nagrody Płomień Roku 2024, w kategorii "Firma - Handel i Usługi". Ta kategoria jest przeznaczona dla najlepszych firm handlowych, usługowych i dystrybutorów oferujących ciekawy asortyment kominkowy. Wśród nominowanych dystrybutorów kominków elektrycznych, rozwiązań kominowych, kominków i piecyków - w tym piecyków na pellet, czy też firmy z bogatą ofertą grilli i palenisk do ogrodu, czy gotowych kuchni na drewno.
Firma - Handel i Usługi - nominacje Płomień Roku 2024

1.Wentor Piotr Wentlant 

Wentor – firma, która od wielu lat zajmuje wysokie pozycje w naszym konkursie. Składają się na to: skuteczna promocja, fachowość całego zespołu, bogaty asortyment urządzeń, szeroka sieć dystrybucji oraz dobry serwis. 

 

 

2.Kominox Marcin Czerniak 

Kominox to jedna z firm, która swoją ofertę skutecznie poszerzyła o różne rozwiązania ogrzewania i wentylacji, oferowane „pod jednym dachem”: kominki, pompy ciepła, fotowoltaika, a to wszystko z kompleksowym fachowym doradztwem, sprzedażą i rzetelnym wykonywaniem usług.

 

 

3.Ekoflam Przemysław Kubiak

Ekoflam – firma z Konstantynowa Łódzkiego działa od roku 2014 i specjalizuje się w piecykach i kuchenkach na drewno i pellet, firm włoskich, francuskich i czeskich, których jest autoryzowanym przedstawicielem. Zapewnia też fachowe doradztwo i części zamienne.

 

4.Węgier Glass Wojciech Węgier 

Węgier Glass to oferta sprawdzonych produktów i rzetelnych usług w zakresie szkła kominkowego dla producentów, dystrybutorów kominków i osób prywatnych.

 

5.Poujoulat Sp. z o.o.

Okazuje się, że systemy kominowe można promować, sprzedawać i instalować w wyróżniający się w branży sposób. Jednak to wszystko opiera się na dobrym asortymencie produktów i profesjonalistach.

 

 

6.Parkanex Sp. z o.o.

Parkanex to ponad 27 lat doświadczenia. We współpracy z firmą BERTRAMS, producentem systemów odprowadzania spalin, oferuje kompleksowy asortyment kominowy, wkłady, piecyki, izolacje, obudowy, urządzenia ogrodowe Artiss. Sprawną dystrybucję ułatwia sieć współpracujących salonów kominkowych w całej Polsce.

 

 

7.Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.

To firma specjalizująca się w elektrycznych urządzeniach grzewczych i wentylacyjnych, w tym pompach ciepła, która od wielu lat konsekwentnie proponuje też kominki elektryczne. Najnowsza generacja tych urządzeń, z niezwykle atrakcyjnym widokiem „ognia” i wieloma dodatkowymi funkcjami, zmieniła w Polsce wizerunek kominków „na prąd”, przez co coraz częściej trafiają one do polskich domów.

 

 

8.NORDflam HS Sp. z o.o. 

Nordflam to istniejąca od roku 1998 firma z Cieszyna, która oferuje przez różne kanały dystrybucji (w tym markety DIY) bogaty asortyment przystępnych cenowo wkładów kominkowych, piecyków i akcesoriów oraz palenisk ogrodowych.

 

 

9.Grillspot Sp. z o.o.

Grillspot to wyróżniające się salony sprzedaży z niezwykle bogatym asortymentem różnego rodzaju sprzętu i dodatkowego wyposażenia grillowego. W związku z coraz większą popularnością ogrodowych aktywności „z ogniem”, pomysł zasługuje na wyróżnienie.

 

 

10.Piece Polska Sp. z o.o.

Mimo że nie jest to duża firma, to konsekwentnie promuje urządzenia kominkowe. Szczególnie chcemy zauważyć jedną z najbogatszych na polskim rynku ofertę urządzeń kulinarnych na drewno, zarówno kuchni różnych producentów, jak i pieców chlebowych.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama