Faber e-MatriX Linear – obraz ognia, który nieustannie zachwyca

Elektryczne wkłady do zabudowy Faber e-MatriX Linear wyróżnia wyjątkowo realistyczny efekt płomienia, który powstaje wskutek oświetlenia zimnej pary wodnej diodami LED RGB.
e-MatriX-Linear-1050/400-III
e-MatriX Linear 1050/400 III z akrylowymi kryształkami

Ogromnym atutem serii e-MatriX Linear jest możliwość dostosowania obrazu ognia do indywidualnych potrzeb za pomocą aplikacji mobilnej Faber. Użytkownik może skorzystać z fabrycznych ustawień, jak również stworzyć własną kompozycję kolorystyczną, wybierając dowolną barwę górnego i/lub dolnego oświetlenia paleniska oraz samego płomienia.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii BIOKOMINKI I KOMINKI ELEKTRYCZNE.

E-MatriX Linear to modele 1-, 2- i 3-szybowe, o wysokości 400 mm oraz szerokościach 1050/1300 mm. Odznaczają się one efektownym, minimalistycznym designem, który łatwo wkomponować w każdy styl wystroju wnętrz. Kominki posiadają funkcję grzania o mocy 2 kW, nie wytwarzają wysokiej temperatury i nie grożą poparzeniem. Nie wymagają też budowy przewodu kominowego czy podłączenia do sieci gazowej. Dzięki temu stanowią doskonałą alternatywę dla kominków opalanych drewnem, gazowych czy etanolowych. Co więcej, nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne, gdyż zużywają mało energii elektrycznej oraz nie generują szkodliwych substancji.

Wkłady kominkowe e-MatriX Linear zachwycają prostotą wzornictwa, kunsztem wykonania i estetyką obrazu ognia. Nie tylko ozdabiają przestrzeń, lecz także wnoszą atmosferę ciepła, spokoju oraz błogiego relaksu.

e-MatriX Linear 1050/400 II z ceramicznymi polanami


Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
60−650 Poznań, ul. Obornicka 233 
tel. 61 635 05 67 
www.faberfires.com


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama