Reklama

Tradycja i nowoczesność

Szukasz pomysłu na kominek lub piec? Proponujemy kafle – materiał, który jest pomostem łączącym piękną, obecną w Polsce od wieków tradycję ze współczesnymi możliwościami i nowoczesnością.
tradycja-i-nowoczesnosc-kafle-kafel-kar
Rebel

Tworzymy kafle, które sprawią, że stworzona przy ich użyciu forma domowego ognia będzie ozdobą na długie lata. Stworzony na ich bazie piec lub kominek
będzie gromadził w swoim otoczeniu domowników i wzbudzi zachwyt gości. Będzie przyciągał swoim ciepłem jak magnes i stanie się domowym pupilem, do którego każdy chce się zimą przytulić. 
 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

Jesteśmy młodym zespołem z wieloletnim doświadczeniem, które w połączeniu z kreatywnością i świeżością spojrzenia pozwala nam spełniać kaflowe marzenia.
W naszym portfolio znajdą Państwo zarówno kafle tradycyjne, jak i nowoczesne, gładkie i zdobione. Od lat naszą specjalnością jest ceramika do pieców stylizowanych, a najlepszą rekomendacją są piece odtworzeniowe, które przygotowaliśmy dla Muzeum Pałacu w Rogalinie. Nasze stylizowane piece są propozycją zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, którym dodadzą powagi i elegancji.
Poznaj nasze propozycje, zainspiruj się, by na koniec w chłodny zimowy wieczór z kubkiem gorącego kakao przytulić się do ciepłych kafli Twojego wymarzonego pieca.
Zapraszamy!

  Kaflarnia Kafel-Kar
15-378 Białystok, Hryniewicze 3B
tel. 85 747 79 80
www.kafel-kar.pl, www.ceramicwall.pl
e-mail: [email protected], [email protected]

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama