Reklama

Fire Fly Pit: nie ma dymu bez ognia, ale ogień bez dymu już tak!

Palenisko ogrodowe FireFly to alternatywa tradycyjnego ogniska w wersji przyjaznej dla środowiska. FireFly zostały zaprojektowane tak, by wyeliminować wytwarzanie widocznego dymu i szkodliwych substancji do minimum. Żeliwna konstrukcja paleniska na drewno utrzymuje wysoką temperaturę wewnętrzną, a ich wygląd wzbogaca wizualnie nasz ogród.
fire-fly-pit-swiat-kominkow

Ognisko bez dymu – jak to możliwe?

Twórcy paleniska FireFly przykładają dużą wagę do ekologii i czystości spalania, dlatego stworzyli ogrodowe urządzenie zużywające mniej paliwa, które nie emituje niebezpiecznych dla zdrowia spalin. Wszystko to dzięki optymalizacji przepływu powietrza i dwuściennej konstrukcji, która pozwala doprowadzić do paleniska zarówno powietrze pierwotne jak i wtórne. To powoduje pełniejsze i czystsze spalanie drewna. Dodatkowym atutem dla użytkownika FireFly jest możliwość palenia w nim zarówno drewnem jak i wysokiej jakości pelletem.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE

Bezpieczne ognisko 

Palenisko ogrodowe FireFly jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych bo zatrzymuje część iskier i wytwarza znacznie mniej dymu niż tradycyjne ognisko. Dym przestaje wydzielać się z ogniska, gdy FireFly rozgrzeje się do określonej temperatury. Design FireFly FireFly jest dostępne w dwóch wersjach wykończenia – Black Diamond i Patina Queen. W wersji Black Diamond, palenisko żeliwne jest pokryte odporną na wysokie temperatury powłoką w kolorze czarnym. Patina Queen to wersja paleniska ogrodowego w surowym żeliwie z powłoką patynową.

 

FireFly Pit
https://www.fireflypit.pl/
[email protected]


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama