Reklama

TenderFlame – nowa filozofia ognia. Bezpiecznie, przytulnie i bez dymu

Ogień bez dymu, pyłów i nieprzyjemnych zapachów towarzyszących spalaniu niektórych paliw – czy taki w ogóle istnieje? Czy można wymyślić go na nowo?
tenderflame-nowa-filozofia-ognia-bez-dymu

Takie pytanie około 10 lat temu zadał sobie Ola Bergner – norweski projektant i wynalazca, pracujący wówczas w branży kominków zasilanych bioetanolem, paliwem wprawdzie ekologicznym, ale będącym też źródłem wielu niedogodności i niebezpieczeństw. Oli marzył się zaś płomień, dzięki któremu magia ognia stanie się bezpieczna, przytulna i zielona. Tak powstał ucieleśniający skandynawską filozofię hygge TenderFlame.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii PALIWA I AKCESORIA 

TenderFlame to najczystszy płomień na świecie: bezpieczny, przytulny i zielony!

Kluczowe dla sukcesu podjętych starań stało się połączenie opatentowanego knota i specjalnego paliwa – Tenderfuel. Płonie ono jedynie wtedy, gdy osiągnie 104°C i ma kontakt z knotem, jest czyste i bezwonne, nie dymi ani nie kopci. Jest tak bezpieczne, że można je dolać do urządzenia nawet podczas palenia. Ponadto Tenderfuel jest nietoksyczne, przyjazne zarówno dla zdrowia użytkowników, jak i środowiska. 

Czy wiesz że Tenderfuel to NIE bioetanol?

 

biokominek na żel czarny wiszący tenderflame

 

żelowe paliwo do biokominków

To paliwo bezpieczne, bezzapachowe, przyjazne dla Ciebie i środowiska! W firmie Domowe Sanatorium, która od ponad 15 lat wprowadza na polski rynek sprawdzone produkty premium, wierzymy, że TenderFlame to kamień milowy w rozwoju kominków zasilanych zielonymi paliwami, na nowo definiujący wizję i filozofię ognia. Dlatego też staliśmy się oficjalnym przedstawicielem marki w kraju. Zapraszamy zatem do świata kominków TenderFlame: stojących, wiszących, nablatowych, oraz świec użytkowanych wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, jak i tych, z których korzysta się na tarasie bądź w ogrodzie.

 

 

Dystrybutor TenderFlame w Polsce
Domowe Sanatorium Zimnoch sp.j.
ul. Białostocka 50, 16-010 Wasików
tel. 573 283 576, e-mail: [email protected]
www.tenderflame.pl
Instagram: @tenderflame _ polska
Facebook: @Tenderflame Polska

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama