Bålstil - nowa marka kominkowa

Bålstil to nowy, zarejestrowany w Niemczech producent urządzeń kominkowych zarówno opalanych drewnem jak i innymi paliwami. W ofercie znajdują się zarówno kominki gazowe, automatyczne biokominki oraz kominki elektryczne i atrakcyjne piecyki na drewno. Marka skierowana jest na rynki zachodnie i skandynawskie a dystrybutorem w Polsce jest firma Kratki.
Bålstil - nowa marka kominkowa
Balstil na targach Progetto Fuoco 2024

Bålstil swoją premierę miał na międzynarodowych targach kominkowych Progetto Fuoco 2024 w Weronie, które odbyły się pod koniec lutego 2024 roku. Tam po raz pierwszy można było zobaczyć produkty firmy na żywo. Jakie cele stawia sobie  Bålstil?

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI 

Misja:
"Inspirować doskonałością w każdym domu, dostarczając niezrównane, innowacyjne rozwiązania grzewcze, które łączą w sobie wyszukaną estetykę, zaawansowaną technologię i zrównoważony rozwój, podnosząc komfort życia i tworząc niezapomniane chwile przy cieple domowego ogniska.”


Wizja:
"Być światowym liderem w definiowaniu luksusowego doświadczenia domowego ciepła, ustanawiając nowe standardy w innowacyjności, designie i zrównoważonym rozwoju. Dążyć do tego, aby nasze kominki były nie tylko źródłem ciepła, ale symbolem wyrafinowanego stylu życia, gdzie każdy produkt opowiada historię doskonałości, nowoczesności i głębokiego szacunku dla środowiska naturalnego. Nasza marka ma na celu nie tylko odmieniać przestrzenie, w których żyjemy, ale także wpływać na sposób, w jaki ludzie doświadczają i cenią momenty spędzone z bliskimi, tworząc niezapomniane wspomnienia przy cieple domowego ogniska.”

balstil nowa marka kominków na gaz, piecyków na drewno, kominki elektryczne balstil,


Wartości:

  • Innowacja: Dążenie do ciągłego ulepszania i innowacji w technologii, designie i funkcjonalności naszych produktów, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta i potrzeby.
  • Jakość: Niezachwiane zobowiązanie do najwyższej jakości, zarówno pod względem materiałów, jak i wykonania, gwarantujące długotrwałą wytrzymałość i niezawodność.
  • Ekskluzywność: Zapewnienie unikatowych, spersonalizowanych rozwiązań, które wyróżniają się na rynku i oferują klientom poczucie luksusu oraz indywidualności.
  • Zrównoważony rozwój: Promowanie zrównoważonych praktyk i technologii przyjaznych dla środowiska, odzwierciedlających naszą odpowiedzialność za planetę i przyszłe pokolenia.
  • Klientocentryzm: Skupienie na budowaniu trwałych relacji z klientami poprzez wysokiej jakości obsługę, zrozumienie ich potrzeb i przekraczanie oczekiwań.
  • Pasja: Nasza praca jest napędzana pasją do tworzenia piękna i ciepła w życiu ludzi, odzwierciedlając miłość i zaangażowanie w każdym szczególe.

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama