Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Polskie firmy na targach Progetto Fuoco w Weronie

Nowości

Polskie firmy na targach Progetto Fuoco w Weronie

19-03-2020
drukuj

W dniach 19–22 lutego 2020 roku odbyły się międzynarodowe targi Progetto Fuoco w Weronie. Zarówno wystawcy jak i odwiedzający mieli wielkie szczęście, gdyż targi odbyły się tuż przed rozprzestrzenieniem się koronawirusa w Europie. W tym roku po raz pierwszy w Weronie, wystawcy mieli okazję zaprezentować też inne urządzenia, niż tylko  na drewno i pelety, z czego skorzystali też polscy wystawcy.

 

Warto docenić zaangażowanie i aktywność polskich producentów i zauważyć ich obecność na największych imprezach branżowych w Europie.

 

Na targach swoje produkty prezentowały firmy: Defro Home, Dorako, Infire, Kratki.pl oraz Planika. Na ekspozycjach polskich wystawców można było zobaczyć paleniska i piecyki na drewno, a także urządzenia na pelet, w tym nowość marki Defro Home - piecyk IPELL. Oprócz urządzeń opalanych drewnem i peletami dało się zauważyć także kominki gazowe oraz biokominki. Na targach można było też odwiedzić stoisko polskiego producenta peletu - firmę Barlinek oraz systemów kominowych - firmę Darco.

 

Dodatkowo powstała specjalna Polska Strefa, zorganizowana przez magazyn Biomasa, w której przedstawiciele polskiego biznesu wystawiali się na targach po raz pierwszy. Wystawcami Polskiej Strefy były firmy: Dankros, Dortech, Energet, Heiztechnik, Kablonex, Kostrzewa,  Krex, Nibe Biawar, Politrade oraz Rakoczy Stal.

 

Magdalena Balicka

zdjęcia: autorka, Aldona Mazurkiewicz

 

 

Defro Home

Infire

Dortech

Darco

Barlinek

Dorako

Kratki.pl

Planika

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: