Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Gala Płomień Roku 2019

Nowości

Gala Płomień Roku 2019ważne

07-02-2020
drukuj

4 lutego w Poznaniu podczas trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI 2020 odbyła się uroczysta Gala, podczas której magazyn „Świat Kominków” już po raz piętnasty wręczył niezależne nagrody Płomień Roku dla najlepszych firm, produktów, wydarzeń oraz realizacji z branży kominkowej za rok 2019.

 

Galę poprowadzili Witold Hawajski, redaktor naczelny magazynu „Świat Kominków”, Aldona Mazurkiewicz, z-ca redaktora naczelnego oraz Dariusz Marcinak, wydawca. Galę rozpoczęło ciepło przyjęte przemówienie prowadzących na temat misji i planów magazynu "Świat Kominków".

 

Głównym punktem uroczystości było wręczenie nagród Płomień Roku 2019 w siedmiu kategoriach: Firma  – Produkcja, Firma  – Handel i Usługi, Zielony Płomień, Produkt  – Wzornictwo, Styl, Estetyka, Produkt  – Technika, Bezpieczeństwo, Realizacja oraz Wydarzenie. W każdej z kategorii nagrodzone zostały trzy firmy, produkty i wydarzenia, wyjątek stanowiła kategoria Realizacja, w której nagrodzone zostało aż cztery realizacje. Jak co roku przyznano także Czarny Dym i Superpłomień. W tym roku po raz trzeci na zakończenie Gali przyznane zostały nagrody producenckie przyznane przez firmy: Defro, Hajduk, Hitze, Kratki.pl, Kaflarnię "Kafel-Kar", Riwal Ceramika i Szkło oraz Unico dla najlepszych realizacji z ich produktami spośród zgłoszonych do Płomienia Roku 2019 w kategorii Realizacja. Nagrody producentów były przyznane niezależnie od nagrody głównej - Płomień Roku 2019. Frekwencja na Gali była bardzo wysoka, udział w niej wzięło ponad 100 osób. Byli to przedstawiciele firm i organizacji kominkowych oraz branż pokrewnych.
 
Galę zakończyła uroczysta kolacja branżowa oraz zabawa taneczna zorganizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 
Po raz pierwszy Gala Płomień Roku była też transmitowana na żywo w relacji na facebooku magazynu "Świat Kominków". Relację znajdziesz TUTAJ.
 
Magdalena Balicka

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Bezpłatny Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: