Reklama

V Krajowe Dni Pola w Boguchwale

Od 15 do 16 czerwca w Boguchwale odbyły się V Krajowe Dni Pola. Jest to największa impreza dla środowiska związanego z branżą rolniczą i ma już swoją rozpoznawalną markę w Polsce. Hasłem przewodnim wydarzenia było "Nowoczesne rolnictwo". Magazyn Świat Kominków można było zdobyć podczas wydarzenia.
V Krajowe Dni Pola w Boguchwale

Tegorocznym organizatorem wydarzenia był Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.  Podczas V Krajowych Dni Pola program wydarzenia obejmie prezentacje ekspertów, panele dyskusyjne, warsztaty oraz wystawy najnowocześniejszych rozwiązań rolniczych.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

 Będzie to doskonała okazja, by przyjrzeć się najnowszym trendom w dziedzinie agrotechniki, ochrony roślin, hodowli zwierząt, a także zrównoważonej produkcji żywności. Była to doskonała okazja, by przyjrzeć się najnowszym trendom w dziedzinie agrotechniki, ochrony roślin, hodowli zwierząt, a także zrównoważonej produkcji żywności. Dla odwiedzających V Krajowe Dni Pola zostały przygotowane poszczególne Strefy m.in: Strefa Odnawialnych Źródeł Energii, Strefa Ogrodnictwa, Strefa Pszczelarstwa. 

V Krajowe Dni Pola w Boguchwale
V Krajowe Dni Pola. Fot. ZDUNERA 
V Krajowe Dni Pola w Boguchwale
V Krajowe Dni Pola. Fot. ZDUNERA 

Wszystkie Strefy były miejscem wymiany wiedzy i dyskusji, gdzie  można było zapoznać się z nowymi technologiami oraz praktykami, które są wykorzystywane w nowoczesnym rolnictwie. Na szczególną uwagę zasługiwała „Strefa Nauki i Doradztwa” organizowana przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Odział w Radomiu wraz z udziałem wszystkich ośrodków doradztwa rolniczego oraz instytutów podległych Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na aktualnym wydarzeniu prezentowany będzie wszechstronny program tematyczny, w ramach którego głównym celem było ułatwianie wymiany wiedzy, informacji oraz dobrych praktyk rolniczych. 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama