Relacja z Targów INSTALACJE 23-25.04.2024

Od 23 do 25 kwietnia 2024r w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się Targi INSTALACJE i Targi GREENPOWER. Podczas tego wydarzenia na ok.500m² można było po raz kolejny zobaczyć projekt Strefa Ognia magazynu Świat Kominków i Partnerów. Magazyn Świat Kominków objął wydarzenie Patronatem Medialnym.
Relacja z Targów INSTALACJE 23-25.04.2024

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to od lat największe spotkanie przedstawicieli branży, gdzie kompleksowo prezentowana jest oferta wiodących producentów oraz dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

Strefa Ognia projekt magazynu Świat Kominków i Partnerów 

 

Podczas targów INSTALACJE , w pawilonie nr. 5 na stoisku nr 131, można było zobaczyć projekt magazynu Świat Kominków i Partnerów - Strefa Ognia. Głównym celem tego projektu jest promocja branży kominkowej i różnych form ognia w domu i w ogrodzie. Strefa Ognia to więcej niż kominki i piece. Można było zobaczyć firmy oferujące asortyment do wykończeń urządzeń grzewczych, kaflarnie ze swoimi kaflami, dzięki którym kominki i piece mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Prezentowane były również też, kotły na pellet i drewno, kuchnie kaflowe, różnorodne grille czy piece chlebowe. Nie brakuje materiałów zduńskich i potrzebnego kominkowego osprzętu. 

Podczas targów INSTALACJE i GREENPOWER na 500m² Strefie Ognia zobaczyć można było zobaczyć firmy takie jak: Jeremias, HF Inverter, PPH Kostrzewa, Piece Polska, Spartherm, Wentor, Poujoulat, Parkanex, Glen Dimplex Polska, Galeria Kominków, Metal-Fach, Maczka Group, Drewmet, TECH Sterowniki, Eco-Palnik, Defro Home, Lazar, NOEL, Węgier Glass, MCE Małopolskie Centrum Ekologiczne, Tekla, Kotły Grobelny, Kamen, Vermeko, Dworek Bis, Kołton, Ferrolli, Kotły SAS. 

 

targi Instalacje Poznań
Po lewej stronie na górze stoisko formy Dimplex, po prawej Parkanex i Spartherm. Na dole po lewej stronie stoisko HF Inverter po prawej stoisko Noel. 

 

pompa powietrza, kocioł
Po lewej stronie na górze stoisko Stalmark, po prawej stronie Kotły Grobelny. Na dole po lewej stoisko firmy SAS, po prawej HF Inverter.

 

kocioł, wkład kominkowy
Na górze po lewej stoisko firmy Dworek Bis, po prawej stoisko Eko - Palnik. Na dole po lewej stoisko firtmy Kamen, po prawej stoisko Defro Home 

 

Na górze po lewej stoisko firmy Jeremias, po prawej Poujoulat. Na dole po lewej stoisko Piece Polska, po prawej stoisko firmy Kołton. 

 

Na górze po lewej i prawej stronie stoisko Piece Polska, na dole fragment stoiska Defro Home.
Na górze po lewej fragment stoiska Parkanex, po prawej stoisko Glen Dimplex Polska. Na dole po lewej stronie stoisko Galeria Kominków, po prawej stronie fragment stoiska Spartherm. 

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama