Reklama

Relacja ze Strefy Ognia na targach KOMINKI/BUDMA (30.01-02.02.2024)

Międzynarodowe Targi KOMINKI/BUDMA to wydarzenie skupiające całą branżę. Macie jeszcze jeden dzień by zobaczyć na targach największą prezentację urządzeń kominkowych do wnętrz i ogrodów oraz systemy łączące urządzenia kominkowe z innymi systemami grzewczymi: pompą ciepła, fotowoltaiką. Wszystko za sprawą organizowanego przez magazyn "Świat Kominków" wspólnie z Partnerami projektu - STREFA OGNIA.
Relacja ze Strefy Ognia na targach KOMINKI/BUDMA (30.01-02.02.2024)

Dziś ostatni dzień targów KOMINKI/BUDMA, na której magazyn Świat Kominków wraz z partnerami stworzył specjalny projekt - STREFĘ OGNIA. Strefa Ognia to autorski projekt magazynu Świat Kominków i Partnerów, który prezentowany jest na wielu imprezach targowych w Polsce. Strefa Ognia jest promocją różnych form i różnorodności kominkowego ognia i różnych form ognia w domu i w ogrodzie oraz biomasy stosowanej do celów grzewczych: drewna i pelletu. A wszystko to na 630m2. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

 

Na miejscu można zaopatrzyć w bezpłatnie dystrybuowane na targach egzemplarze magazynu Świat Kominków. Na Strefie Ognia odwiedzający targi mogą zobaczyć wkłady kominkowe na drewno, piecyki wolnostojące na drewno lub pellet, kominki gazowe, piece kaflowe, kotły na pellet a także urządzenia ogrodowe tj.: ogrzewacze ogrodowe, piece do pizzy, grille a nawet sauny. Obecni są też producenci paliw: brykietu i pelletu oraz materiałów akumulacyjnych wykorzystywanych do budowy pieców i tak zwanych „ciepłych” kominków. 

Firmy, które prezentują swoje produkty na Strefie Ognia, to: Eco-Pal, Żar-Wik, My-Spa, Beoutside, Piece Polska, Spartherm, Wentor, Vulkan by Kominflex, Hajduk, Poujoulat, Koperfam, Pekabet, Tatarek, Parkanex, Glen Dimplex Polska, Kominox, Infire, Luxury Hottubs, Napoleon, Eco-Palnik, Defro Home, Charnwood, Cebud s.c., Schiedel, Węgier Glass, Jeremias, Styrobud Górno, HF Inverter, KuBu Welness, PPH Kostrzewa. Obecne będą organizacje branżowe: Cech Zdunów Polskich, Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Kominki i Piece", Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych oraz przedstawiciele akcji Drewno Pozytywna Energia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom Strefy Ognia za współorganizację wydarzenia oraz przekazywaną wiedzę. Zainteresowanie odwiedzających Strefą Ognia przerosły nasze oczekiwania! Fachowcy od kominków, pieców i urządzeń hybrydowych swoimi produktami bardzo zaciekawili liczną grupę odwiedzających wydarzenie. "ZIELONA STREFA" czyli miejsce z urządzeniami hybrydowymi, to nowość na Strefie Ognia. ZIELONA STREFA jest tłumnie odwiedzana przez uczestników targów. Największym zainteresowaniem na Strefie Ognia cieszył się piec kaflowy podłączony do fotowoltaiki - jest to pierwsza prezentacja połączenia tego typu urządzeń, na targach w Polsce. 

Przedstawiamy zdjęcia z pierwszych dni targów. Pełna relacja z wydarzenia wkrótce pojawi się na kominki.org.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama