Reklama

Cały świat biomasy spotka się na Progetto Fuoco 2024

Od 28 lutego do 2 marca 2024 roku odbędą się targi Progetto Fuoco, czyli najważniejsze targi systemów grzewczych na biomasę i pellet na świecie, odbywające się co 2 lata. To już 14 edycja targów Progetto Fuoco, które tradycyjnie odbywają się w Weronie, a wydarzenie zawsze gromadzi kilkuset wystawców i tysiące odwiedzających to wydarzenie profesjonalistów z całego świata. Magazyn Świat Kominków objął wydarzenie patronatem medialnym, a organizatorem wydarzenia jest Veronafiere.
Cały świat biomasy spotka się na Progetto Fuoco 2024

Wiodące firmy z branży potwierdziły swój udział w najbliższej edycji Progetto Fuoco, która odbędzie się od 28 lutego do 2 marca na terenie Verona Fire. Niemal na miesiąc przed tym wydarzeniem rozkład hal targowych i aktualna lista wystawców jest dostępna online na stronie wydarzenia

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

W Weronie będzie można zobaczyć różnorodną ofertę rozwiązań na drewno i pellet – od piecyków i kominków, po kuchnie, kotły oraz ogrodowe grille, ogniska i paleniska. Na poprzedniej edycji Progretto Fuoco zaprezentowało się ze swoimi produktami ponad 800 firm, a targi odwiedziło ponad 60 tysięcy profesjonalistów. Zespół redakcyjny magazynu Świat Kominków i kominki.org będzie obecny na targach i przygotuje z nich bogatą relację. Podczas wydarzenia będzie dostępny magazyn Made in Poland 2024 w języku angielskim dedykowany polskim produktom i producentom, w którym poruszamy tematy dotyczące kominków, piecy, kotłów na biomasę drewno i pellet.
 

Wśród atrakcji tegorocznej edycji warto wymienić nagrodę Give Me Fire – Progetto Fuoco Startup Award, o którą mogą rywalizować wszystkie firmy oferujące innowacyjne rozwiązania, które mają zastosowanie w branży ciepłownictwa i energii produkowanej z drewna. Ze względu na to, że konkurs skierowany jest do startupów, więc zgłoszeń mogą dokonywać młode firmy, które zostały założone nie wcześniej niż w 2018 roku. Firmy, które zamierzają ubiegać się o nagrodę, muszą wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej Progetto Fuoco i przesłać swój projekt biznesowy. Zgłoszenia należy nadsyłać do 28 października 2023 roku do godziny 18:00. Komisja konkursowa do 13 listopada 2023 roku wyłoni finalistów, którzy zostaną zaproszeni do zaprezentowania swoich usług i produktów podczas Progetto Fuoco 2024. 

Wszystkie informacje o targach Progetto Fuoco są dostępne na stronie wydarzenia 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama