Reklama

Z pasji do ciepła – kompleksowe rozwiązania

Specjaliści od Ciepła to rodzinna firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie kompleksowego utrzymania ciepła w polskich domach i firmach.
z-pasji-do-ciepla-specjalisici-od-ciepla

– Jesteśmy renomowanym producentem wkładów kominkowych, w pełni zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przenosimy na produkty efektywne i ekonomiczne dla każdego klienta – mówi Przemysław Dawidowicz, właściciel firmy Specjaliści od Ciepła.

Więcej ciekawych artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale JAK OGRZAĆ DOM

– Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów – nasze produkty posiadają najważniejsze funkcjonalności i certyfikaty potwierdzające jakość, bezpieczeństwo i normy ekologiczne – dodaje właściciel firmy.

W najnowszej kolekcji producent przedstawił wkłady wodne i powietrzne z serii Wit i Vito. Szeroka różnorodność pozwala dobrać rozwiązanie pod swoje potrzeby. 

Co wyróżnia serię wkładów Specjaliści od Ciepła?

✔️ Precyzyjna regulacja wysokości wkładu
✔️ Możliwość pracy w pomieszczeniach z rekuperacją
✔️ Duża kaseta na popiół
✔️ Precyzyjny system regulacji obiegu powietrza
✔️ Podwójna izolacja paleniska zwiększa temperaturę w komorze spalania
✔️ Wybierz dodatki dopasowane do Twojego wnętrza
✔️ Solidna, trwała ceramiczna podłoga
✔️ Efektywny system dopalania spalin
✔️ Regulacja wysokości wkładu
✔️ Możliwość pracy w układzie zamkniętym
✔️ Możliwość wyboru szyby jednolitej lub łączonej

Kompleksowy montaż

Zapewniamy kompleksową pomoc przy usłudze montażu urządzeń grzewczych. Klient ma możliwość dopasowania całego procesu pod swoje wymagania i bieżący stan inwestycji. Wśród usług fakultatywnych m.in. usługa instalacji wodno-kanalizacyjnych, czy instalacji centralnego ogrzewania. 

To potrzeba klientów, którą doceniają najbardziej. Ciężko na rynku znaleźć firmę, która pomoże przy wyborze odpowiedniego systemu grzewczego, ale również montażu i późniejszego serwis. Dodatkowo, rozbudowaliśmy zakres usług o stworzenie całej hydrauliki na terenie inwestycji. Wielu dystrybutorów i ich klientów docenia tą kompleksowość wykonania od „A do Z” naszej firmie – komentuje właściciel Specjaliści od Ciepła.

Hybryda – w odpowiedzi na bieżące wyzwania 

W obecnych czasach gospodarczych i w obliczu rosnących cen energii, rozważenie hybrydowego systemu ogrzewania, staje się coraz bardziej popularne. Hybrydowy system ogrzewania łączy zalety pieca gazowego z tradycyjnym wkładem kominkowym

Badania pokazują, że hybrydowe systemy ogrzewania mogą zmniejszyć roczne koszty eksploatacji o 7% w porównaniu z samym piecem gazowym i o 23% niż w przypadku samodzielnej pompy ciepła.1 

– Na rynku jest niewiele firm, która zrealizuje pełne wdrożenie rozwiązań hybrydowych. Nasz zespół jest gotowy do pomocy na terenie całego kraju – zaznacza Przemysław Dawidowicz.

Z uwagi na zmienność cen energii i pogody, posiadanie dwóch niezależnych źródeł ciepła, takich jak kominek i system gazowy, oferuje większą elastyczność i bezpieczeństwo energetyczne. W sytuacjach, gdy jedno źródło ciepła staje się droższe lub mniej efektywne, drugie może zapewnić niezbędne ciepło, jednocześnie ograniczając koszty.

Specjaliści od Ciepła – Twój partner w biznesie

Jakość naszych produktów w połączeniu z kompleksową usługą montażu i serwisu tworzy korzystną alternatywę dla innych producentów na rynku. Zadzwoń i dopytaj o atrakcyjne warunki współpracy z polskim producentem wkładów kominkowych

Specjaliści od Ciepła
ul. Kcyńska 45 (koło stacji Shell)
Szubin 89-200
www.specjaliscodciepla.pl
[email protected]
tel. +48 533 944 931, +48 601 931 216


1 https://techxplore.com/news/2023-12-hybrid-bills-carbon-footprint.html


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama