Reklama

29 edycja tragów Infotherma - Ostrava, 22-25 styczeń 2024r

Od 22 do 25 stycznia 2024 w Ostravie, odbędą się targi Infortherma w centrum wystawowym Černá louka. Od prawie trzech dekad wystawa Infotherma jest miejscem, w którym spotykają się wiodący producenci, dealerzy, firmy instalacyjne i serwisowe, aby zaprezentować odwiedzającym wystawę innowacje i kierunki, w których zmierza nowoczesne ogrzewanie i budynki związane z ekonomicznym życiem.
29 edycja tragów Infotherma - Ostrava, 22-25 styczeń 2024r

Targi Infotherma są poświęcone ogrzewaniu, oszczędzaniu energii i rozsądnemu wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii w małych i średnich budynkach. W Republice Czeskiej są to ważne specjalistyczne targi, na których reprezentowane są europejskie i światowe marki produktów oraz wyrobów potrzebnych do zapewnienia komfortu cieplnego w naszych domach. Podczas ostatniej edycji targów Infotherma reprezentowane były 354 krajowe i zagraniczne firmy i instytucje, a wystawę odwiedziło ponad 25 000 zwiedzających.


Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

 

Na przyszłorocznych targach Infotherma nie zabraknie oczywiście tradycyjnych pieców, kominków oraz wystawców technik grzewczych do ogrzewania lub podgrzewania wody, a także systemów grzewczych w różnych kombinacjach. Zaprezentowane zostaną ekologiczne kotły na paliwo stałe w 5 klasie emisyjnej, pracujące w trybie zautomatyzowanym działającym przez kilka dni, oraz urządzenia o wysokich poziomach sprawności, przekraczających 93%. Kotły dwupaliwowe o nowoczesnych i ulepszonych funkcjach, inteligentne zestawy kominowe ze stali nierdzewnej lub ceramiki. Nowoczesne systemy pomp ciepła o maksymalnej wydajności. na targach Infotherma będą obecni eksperci ze wszystkich dziedzin - z branży ciepłowniczej, energetycznej, czy branży zasobów odnawialnych. Będzie można skorzystać z informacji od osób z wieloletnim doświadczeniem, które zaproponują rozwiązanie „szyte na miarę”.

Obecny będzie kampus uniwersytecki, gdzie uniwersytety, w szczególności VŠB – TU Ostrava i BUT Brno, zaprezentują swoje aktualności i projekty pilotażowe.
Przez cały czas trwania targów prowadzona będzie transmisja online, w której osoby uczestniczące w transmisji będą mogły interaktywnie uczestniczyć i bezpośrednio zadawać pytania na aktualnie poruszane tematy. 

Więcej informacji stronie Infotherma 

Zarejestruj się by zdobyć darmowy bilet na targi Infotherma


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama