Reklama

Vitcas - specjalistyczne materiały wysokotemperaturowe

Wielu z nas marzy o wyjątkowym i przytulnym domu, w którym można cieszyć się ciepłem ognia, smakiem pieczonego chleba czy pysznego grilla. W budowaniu takich magicznych miejsc pomocna jest firma Vitcas, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów do budowy kominków, pieców chlebowych i grilli.
specjalistyczne-materialy-ogniotrwale-vitcas

Wielu z nas marzy o wyjątkowym i przytulnym domu, w którym można cieszyć się ciepłem ognia, smakiem pieczonego chleba czy pysznego grilla. W budowaniu takich magicznych miejsc pomocna jest firma Vitcas, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów do budowy kominków, pieców chlebowych i grilli.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale: Produkty i nowości kominkowe

Kominki – Szlachetność ognia w Twoim domu

Kominek to serce wielu domów, przyciągający domowników, jak również gości, dookoła niego. Firma Vitcas oferuje szeroką gamę produktów do budowy i renowacji kominków, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Asortyment obejmuje między innymi:

Materiały izolacyjne: Dzięki unikalnym i skutecznym materiałom izolacyjnym, takim jak płyty izolacyjno-konstrukcyjne Vitcas CS czy rękawy termoizolacyjne, kominek zapewni maksymalne wykorzystanie wytworzonego ciepła, a jednocześnie będzie bezpieczny dla otoczenia.

Zaprawy i kleje ogniotrwałe: Zapewniając trwałość i jednocześnie umożliwiając tworzenie różnorodnych kształtów, Żaroodporna Mieszanka Akumulacyjna Vitcas HPS to kluczowy element budowy kominka. Wysokotemperaturowe kleje: Klej HB10 – wiążący po 10 minutach znacznie usprawnia przebieg pracy natomiast HB60 daje czas na dokładne dopasowanie elementów. W dzisiejsze zduństwo doskonale wpisuje się również Gładź Vitcas HRP dająca idealnie gładkie wykończenie. Precyzyjne i trwałe połączenia między elementami kominka są kluczowe dla jego stabilności i estetyki. Produkty firmy Vitcas gwarantują nie tylko wytrzymałe połączenia, ale także łatwą aplikację.

Cegły i płyty akumulacyjne: Ogniotrwałe cegły i płyty akumulacyjne Vitcas ACC są nieodzownym elementem budowy kominka, których zadaniem jest odporność na wysokie temperatury. Vitcas oferuje różne rodzaje cegieł i płyt, aby dostosować je do indywidualnych wymagań każdego klienta.

 

Piec chlebowy – Tradycyjny smak w nowoczesnym wydaniu

Więcej informacji o piecach chlebowych szukaj w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE

Jeśli marzysz o pieczeniu własnego chleba z charakterystycznym smakiem i aromatem, to firma Vitcas ma dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki naszym unikalnym produktom, pieczenie chleba stanie się czystą przyjemnością, a piękny i wytrzymały piec chlebowy będzie ozdobą każdego ogrodu.

Cegły ogniotrwałe: Tak jak w przypadku kominków, Vitcas dostarcza wysokoglinowe cegły szamotowe najwyższej jakości, które są w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury podczas pieczenia.

Zaprawy i kleje: Precyzyjne połączenia są kluczowe dla pieca chlebowego, aby zapewnić nie tylko trwałość, ale również optymalne warunki pieczenia. Do murowania powinniśmy użyć dobrej jakościowo, ogniotrwałej zaprawy takiej jak Zaprawa do pieca chlebowego Vitcas OC, która jest odporna na większość czynników atmosferycznych i wysoką temperaturę do 1200 °C.

Izolacja termiczna: Odpowiednia izolacja termiczna w piecu chlebowym sprawi, że ciepło zostanie zatrzymane wewnątrz, co pozwoli na równomierne i skuteczne pieczenie. Aby zapewnić lepszą wydajność i ograniczyć straty ciepła, należy zastosować Matę z włókna ceramicznego VITCAS 1260°C, która jest wspaniałym produktem izolującym.

Vitcas to ekspert w dziedzinie materiałów ogniotrwałych, zapewniających nie tylko funkcjonalność, ale również estetykę i trwałość. Materiały żaroodporne, ogniotrwałe i zduńskie naszej firmy to przyszłość dla nowoczesnego zduństwa, a stale poszerzany asortyment daje nieograniczone możliwości zastosowań.

Pełne specyfikacje wszystkich produktów Vitcas znajdują się na stronie internetowej: www.sklep.vitcas.pl

 

 

Vitcas Polska sp. z o.o.
32-500 Chrzanów, ul. Stara Huta 17
tel. 12 444 6890, fax 12 444 6840
www.vitcas.pl


 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama