Reklama

Targi Technik Grzewczych oraz Budowlane, 22-24.09.2023 Bielsko-Biała

W dniach 22 - 24 września w Bielsku-Białej, w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 odbędą się 62 Międzynarodowych Targów Budownictwa Jesień 2023 oraz 25 Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2023. Są to największe wydarzenia branżowe w Polsce południowej.
Targi Technik Grzewczych oraz Budowlane, 22-24.09.2023 Bielsko-Biała

Na Targach Budownictwa będą prezentowane najnowsze energooszczędne materiały i technologie budowlane, maszyny budowlane, wyposażenie wnętrz, stolarka otworowa, ogrodzenia, podłogi, dachy, propozycje i metody budowy domów. Będą również architekci, agencje nieruchomości oraz banki i instytucje finansowe z propozycjami kredytowymi.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu w dziale WYDARZENIA

Równolegle odbędą się 25 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2023. W obliczu zbliżającej się zimy i trwającego kryzysu energetycznego, warto zastanowić się i poszukać sposobów , jak obniżyć koszty ogrzewania. Specjaliści i eksperci będący na stoiskach doradzą, jak to zrobić. Prezentowane będą: pompy ciepła, fotowoltaika, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne, kotły grzewcze, metody inteligentnego zarządzania energią i wiele innych ciekawych rozwiązań. Udział w targach weźmie ponad 200 firm reprezentujących około 500 producentów i dystrybutorów. Targi uatrakcyjni szereg wydarzeń towarzyszących:

  • Seminarium pt; Dom Ciepły i Przyjazny. Budujesz, remontujesz, szukasz oszczędności to musisz tu być - 23 września o godz. 12.00. Sala Konferencyjna w obiekcie targowym. Wstęp bezpłatny. Obowiązuje rejestracja, ilość miejsc ograniczona.
  • Śląska edycja Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa, gdzie inżynierowie Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będą udzielać przez trzy dni targowe informacji przydatnych na etapie planowania budowy bądź już realizowanych inwestycji. Zapraszamy na stoisko nr 104.
  • Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych na swoim stoisku przeprowadzać będzie codziennie pokazy, jak poradzić sobie z problemami przy samodzielnych pracach wykończeniowych. Warto skorzystać.
  • Szkolenie otwarte na temat: Termomodernizacja - wady i błędy oraz sposoby naprawy. Odbędzie się w dniu 22 września o godz. 13.00. Sala Konferencyjna w obiekcie targowym. Organizator – PZITB Bielsko-Biała.
  • Kronika Beskidzka na swoim stoisku organizuje Konkurs, którego nagrodą główną będzie pobyt w kompleksie Czarny Groń o wartości 1 tysiąca złotych! Szczegóły na stoisku Kroniki.
  • W punktach kasowych pierwsze 3 tysiące gości targowych otrzyma okolicznościową torbę z materiałami informacyjnymi i Przewodnikiem Targowym.

W dobie natłoku informacji czy nawet dezinformacji warto przyjść osobiście na targi. Zobaczyć, porównać produkty i ceny, skonsultować z ekspertami wątpliwości, dowiedzieć się o nowościach i jakie trendy aktualnie panują i decydują o energooszczędnym budowaniu i ogrzewaniu. Miejmy wpływ na decyzje i sugestie firm realizujących nasze inwestycje. To My ponosimy jej koszty. Podnośmy naszą wiedzę, aby współpraca z firmą wykonawczą była partnerstwem opartym na świadomych wyborach.

Przydatne informacje.

Targi są udostępnione dla zwiedzających: - 22 i 23 września w godzinach: 10.00 – 18.00; - 24 września w godzinach: 10.00 – 16.00, Wstęp na targi - 15 zł . Istnieje możliwość pobrania bezpłatnego E-biletu ze strony www.targibielskie.pl. Bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej. Na targach będzie czynne Przedszkole targowe pod nazwą „Klub Małego Budowlańca”, gdzie można na czas zwiedzania pozostawić nasze maluchy pod fachową opieką.Do dyspozycji gości uruchomiona jest restauracja targowa. Organizatorem targów jest Astra Biuro Promocji i Wystaw. Więcej na: www.targibielskie.pl


Podziel się
Oceń

Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców