Studio Kominki Dariusz Pęczkowicz

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby kominek był wykonany zgodnie z oczekiwaniami wizualnymi, a także prawidłowo technicznie.
kominek-plus-telewizor-peczkowicz
Kominek plus telewizor to problematyczne połączenie – nie dla nas!

Co daje współpraca z architektami przy tworzeniu kominka?

Kominek powinien być spójny z wnętrzem. Kto jak nie architekci zna się lepiej na estetyce i dopasowaniu do całości aranżacji? Współpraca z tą grupą w połączeniu z moją specjalistyczną wiedzą kominkową owocuje projektami, które nie tylko są dopasowane do aranżacji pomieszczenia, ale i spełniają wysokie wymogi odnośnie kwestii technicznych, co przekłada się na późniejszy komfort użytkownika kominka

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI

budowa kominka pod schodami
Kominek pod schodami – trudna lokalizacja nie jest przeszkodą, lecz wyzwaniem dla stworzenia ciekawej kominkowej aranżacji
podwieszany wkład kominkowy na drewno
Podcięte i atrakcyjnie podświetlone palenisko trójstronne – często detale dodają oryginalności zabudowie kominka

Co Was wyróżnia?

Stale podnoszone podczas szkoleń kompetencje i 20-letnie doświadczenie w grupie produktów półki premium. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby kominek był wykonany zgodnie z oczekiwaniami wizualnymi, a także prawidłowo technicznie. Zapraszamy do naszego salonu w Kielcach, gdzie na 110 m2 można zobaczyć ponad dwadzieścia zaawansowanych technologicznie urządzeń kominkowych wykorzystujących różne źródła ogrzewania: drewno, gaz, biopaliwo, energię elektryczną.


Od 20 lat stawiam na wysoką jakość dlatego tworzę kominki we współpracy z architektami na bazie produktów grupy premium takich marek jak: Spartherm, Camina&Schmid, La Nordica, Charnwood, Schiedel, Dimplex, Dru, Faber czy dizajnerskie kominki Focus.

Dzięki systemowi szkoleń, którymi objęta jest firma, mamy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie bezpiecznego i trwałego systemu budowy kominków. Uważam, że dobrze obsługiwane urządzenie dobrze działa dlatego zawsze dokonuję pierwszego palenia razem z klientem w miejscu realizacji i przekazuję pełną wiedzę na temat kominka, aby jego użytkowanie było przyjemnością.

Realizuję zlecenia w całej Polsce od Gdańska po Zakopane.


 ul. Stefana Okrzei 64, 25-526 Kielce
tel.: 41 344 22 03 , 502 704 351
e-mail: [email protected]
http://www.studiokominki.com.pl/
https://www.instagram.com/studiokominki
https://www.facebook.com/studiokominki


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama