Reklama

Kafel Joanna Gardyńska: unikalne piece kaflowe

Kochamy kafle, bo to fantastyczny materiał do budowy pieców, kominków i kuchni. Odpowiednio dobrane pozwalają urządzenie dopasować stylistycznie do każdej aranżacji wnętrza.
unikalne-piece-kaflowe
Piec wykończony kaflami ułożonymi w patchworkowy wzór
Autor: KAFEL

Piece kaflowe – forma ma znaczenie

Kafle to fantastyczny materiał do budowy pieców, kominków oraz kuchni z całą ich specyfiką. Mają tę zaletę, że wspaniale trzymają ciepło, które jest zupełnie inne od „grzejnikowego”. Jednak często budowle wydają się masywne, tak w kategoriach ciężaru, jak i wizualnie. Naszym realizacjom staramy się więc nadać delikatności, projektując bryły lekkie i wysmukłe. Kominek czy piec staje się wówczas źródłem także wrażeń estetycznych. Taką bryłę łatwiej też dopasować do określonej aranżacji wnętrza. W zależności od tego, jakich kafli użyjemy, może się w nie wtapiać albo stanowić wyrazisty i atrakcyjny wizualnie element wystroju. 

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale PIECE KAFLOWE.

piec-kaflowy-tuba

Piec kaflowy w kształcie tuby z dwoma drzwiczkami z szybą. Nominacja do nagrody Płomień Roku 2023 w kategorii Realizacja


Doceniają nas klienci i branża

Wykonywane przez nas piece, kuchnie i kominki to niejednokrotnie realizacje unikalne, o nietypowej bryle bądź kolorystyce. Oryginalność naszych projektów doceniają klienci, przedstawicieli branży oraz mediów. Ostatnio hitem w mediach społecznościowych stał się „patchworkowy” piec kaflowy, a także biała kuchnia z granatowymi obrzeżami. Często też jesteśmy pytani, jak powstają nasze piece, szczególnie te z drzwiczkami posiadającymi duże szyby. Po raz drugi w naszej karierze otrzymaliśmy w tym roku nominację do nagrody Płomień Roku – za realizację pieca kaflowego w kształcie tuby, z dwoma drzwiczkami z szybą.

Kuchnia kaflowa z granatowymi obrzeżami zdobyła uznanie internautów


 


Firma Kafel działa na rynku od 20 lat, jej założycielką i właścicielką jest Joanna Gardyńska. Nazwa firmy nie jest przypadkowa. Kochamy kafle. Z dwóch powodów: to doskonały materiał do przekazywania ciepła i równie wspaniały do tworzenia pieców i kuchni stanowiących istotny element aranżacji wnętrza.

Dzięki współpracy z plastykami i artystami możemy, na życzenie klienta, stworzyć obrazy lub ozdobić kafle najróżniejszymi wzorami.

 

KAFEL Joanna Gardyńska
05-462 Wiązowna, ul. Boryszewska 33
tel./fax 22 780 4224; kom. 511 640 284
www.kafelgardynska.pl


Oceń

Reklama
Reklama