Reklama

Szukasz kotła dwupaliwowego na drewno i pellet? Rozwiązanie to Kocioł Smart Kombi marki Hargassner!

Hargassner w swojej szerokiej ofercie kotłów na biomasę posiada linię kotłów Smart, poprzez którą daje klientom możliwość zaopatrzenia się w kocioł zgazowujący drewno lub kocioł pelletowy.
kotly-dwupaliwowe

Autor: Hargassner

Hargassner od 1984 roku jest pionierem w dziedzinie zautomatyzowanych systemów grzewczych na biomasę z Austrii. Z austriacką jakością i pełnym zaangażowaniem służy klientom jako niezawodny partner. W ostatnich latach stał się odnoszącą sukcesy na arenie międzynarodowej firmą z silnym duchem innowacyjności. Firma eksportuje do ponad 42 krajów na całym świecie i z ponad 140 000 zadowolonych klientów jest globalnym graczem na rynku kotłów na biomasę drzewną (drewno, zrębkę drzewną i pellet).

Hargassner w swojej szerokiej ofercie kotłów na biomasę posiada linię kotłów Smart, poprzez którą daje klientom możliwość zaopatrzenia się w kocioł zgazowujący drewno lub kocioł pelletowy. Bardziej wymagającym klientom oferowany jest natomiast kocioł Smart Kombi – hybryda, która jest połączeniem kotła na drewno Smart HV i kotła na pellet Smart PK w jedno urządzenie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale OGRZEWANIE DREWNEM I PELLETAMI

Linia kotłów Smart to urządzania, które zyskały uznanie w Austrii i zdobyły m.in. nagrodę Geniusz Energetyczny 2020. Linia ta wyróżnia się kompaktowymi, niewielkimi rozmiarami, funkcjonalnością, a także doskonałym stosunkiem ceny do wydajności i jakości.

Wygoda

W kotle Smart Kombi zapewnia ją moduł pelletowy, dając użytkownikowi wszystkie korzyści, jakie daje ogrzewanie pelletem, a więc: komfort, oszczędność czasu, bezpieczeństwo i pewność użytkowania paliwa w przyszłości, dbałość o środowisko, bezproblemowa utylizacja opadów procesu spalania (popiołu), czystość, schludność w kotłowni.

Oszczędność pieniędzy

Nowoczesna technologia zastosowana w kotle Smart Kombi w połączeniu urządzenia ze zbiornikiem buforowym oszczędza pieniądze użytkownika przy opcji opalania drewnem – najtańszym obecnie (poza zerębką) paliwem na rynku.

Większe bezpieczeństwo energetyczne

Możliwość korzystania z dwóch paliw daje większe bezpieczeństwo, ponieważ użytkownik może kontrolować koszty ogrzewania, w zależności od tego, które paliwo jest aktualnie tańsze na rynku lub do którego ma lepszy dostęp.

Możliwości

Kocioł Smart Kombi składa się z dwóch osobnych urządzeń, co daje możliwość zakupu jednego, wybranego modułu, a kolejnego w późniejszym terminie w zależności od potrzeb.

Dzięki wysokiej efektywności energetycznej oraz rewelacyjnie niskiej emisji spalin linia SMART może być użytkowana na obszarach, na których obowiązują restrykcyjne przepisy antysmogowe, a emisja pyłów poniżej 20 mg/m3 kwalifikuje te kotły do wyższego poziomu dofinansowania w programie rządowym Czyste Powietrze.

Więcej informacji o kotle na stronie producenta www.hargassner.com lub na stronie autoryzowanego polskiego przedstawiciela www.rakoczy.pl

 

 

Autoryzowany Przedstawiciel Marki Hargassner w Polsce Rakoczy Stal Sp. Zo.o.
+48 15 813 69 69; +48 669-659-394
e-mail: [email protected]; www.rakoczy.pl 


Podziel się
Oceń

Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców