Reklama

Akademia Zduństwa – uczymy jak budować piece, kuchnie, kominki

Akademia Zduństwa to spółka, która powstała jako połączenie młodej krwi i wieloletniego doświadczenia, stworzyli ją zdunowie z dwóch pokoleń: młody Dawid Kozar i doświadczony Piotr Batura. Akademia skupia się na działalności edukacyjnej i szkoleniowej.
akademia-zdunska

Zduńska platforma edukacyjna

W branży zduńskiej brakuje nowoczesnej literatury, wiedza nie jest nigdzie usystematyzowana. Stworzona przez nas Akademia Zduństwa chce to zmienić. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest stworzenie nowoczesnego podręcznika do nauki zduństwa tradycyjnego i nowoczesnego, a wiedza zebrana na ZDUŃSKIEJ PLATFORMIE EDUKACYJNEJ pozwoli stworzyć nowoczesny program nauczania w zawodzie ZDUN. 

Nasz zespół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kilku pierwszych miesiącach działalności Akademii Zduństwa do naszego założycielskiego zespołu dołączył Mateusz Miłkowski z Farmy Martynika i Tomek Mikusek – utalentowany kursant z ubiegłorocznej edycji, który po uczestnictwie w trzech naszych szkoleniach zmienił swoje życie i otworzył firmę zajmująca się zduństwem. Wcześniej prowadził zespół weselny oraz uczył muzyki, śpiewu i gry na instrumentach. Niedługo później dołączył do nas utalentowany człowiek – Piotr Potulski, który zmienił zawód z urzędnika na zduna. Ci ludzie razem z nami – założycielami Akademii Zduństwa, poprowadzą kilka kursów, by pokazać osobom, których nie stać na profesjonalnego zduna, jak w prosty oraz ekonomiczny sposób wybudować podstawowe trzony kuchenne, piece pokojowe, kominki, piece chlebowe oraz ścianki grzewcze.

Wybuduj sobie piec – zapisz się na nasz kurs

Ważną częścią naszej działalności jest organizacja teoretycznych i praktycznych kursów z budowy pieców, kominków i kuchni kaflowych. Kilka razy w roku organizujemy kursy teoretyczno-praktyczne z budowy kuchni kaflowej, pieca chlebowego oraz pieca Kuzniecowa.

Każdy organizowany przez nas kurs – tak online, jak i stacjonarny – ukierunkowany jest przede wszystkim na bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Pokazujemy, jak bezpiecznie podłączyć piec, kuchnię czy kominek do komina. Nie uczymy, jak zostać zdunem, ale pokazujemy szczegółowo, jak bezpiecznie wybudować poszczególne urządzenia ogniowe. Nasze kursy na platformie edukacyjnej, która ukaże się już niebawem, można przerabiać kiedy się chce, powracać do materiałów w trakcie budowy, ponownie oglądać. Dodatkowo będą konsultacje telefoniczne dla mających kłopot w trakcje budowy. 

Akademia Zduństwa to szansa dla laików z zacięciem technicznym na nie tylko samodzielną, ale i bezpieczną budowę kaflowej kuchni, pieca lub kominka!

tel. kom. 606 694 364
e-mail: [email protected]
www.akademiazdunstwa.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama