Reklama

Kuchnia: codzienność i radość to nasze pierwsze skojarzenia

Wszystko zaczęło się przez przypadek i z potrzeby chwili – budowaliśmy dom i koniecznie chcieliśmy mieć w nim kominek. Ciekawość i zamiłowanie do majsterkowania popchnęły mnie i męża do spróbowania własnych sił. Okazało się, że to bardzo ciekawe zajęcie i że moglibyśmy to robić zawodowo.
kuchnia-kaflowa

Autor: EVkominki

Chyba wszyscy lubimy dobrze zjeść. My w naszym domu na pewno! Już sama myśl o wspólnym przygotowaniu posiłku wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Nie znamy lepszego miejsca niż kuchnia do toczenia ciekawych, szczerych dyskusji. Kuchnia to także część domu, w której spędzamy sporo czasu: od porannej kawy po organizację świąt i rodzinnych uroczystości. Nic zatem dziwnego, że chcemy, by miejsce to wyglądało dobrze, miało praktyczne rozwiązania – by kojarzyło się nam z przyjemnością. Może dlatego projektowanie i budowanie kuchni dostarcza nam najwięcej frajdy. Podchodzimy do każdego projektu indywidualnie, z otwarciem na ludzi, ich potrzeby i – czasem – szalone marzenia.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziecie w dziale KUCHNIE NA DREWNO

Mamy szczęście spotykać na swojej drodze ludzi nietuzinkowych, z wyobraźnią i odwagą, co pozwala nam tworzyć rzeczy nietypowe. Różnorakie potrzeby estetyczne naszych Klientów łączymy z praktycznymi rozwiązaniami – sami mamy przecież spore doświadczenie w gotowaniu i wiemy, co się sprawdzi. O zadowoleniu ze współpracy z nami świadczą liczne zdjęcia od ludzi, którzy dzięki zaprojektowanym przez nas urządzeniom często odkrywają nowe pasje i wznoszą się na wyżyny swoich kulinarnych możliwości. Niektórzy trafili nawet do MasterChef’a. 

Jeśli czujecie tak jak my i marzy Wam się własna kuchnia kaflowa, zapraszamy do kontaktu.Wszystko zaczęło się przez przypadek i z potrzeby chwili – budowaliśmy dom i koniecznie chcieliśmy mieć w nim kominek. Ciekawość i zamiłowanie do majsterkowania popchnęły mnie i męża do spróbowania własnych sił. Okazało się, że to bardzo ciekawe zajęcie i że moglibyśmy to robić zawodowo.

Poszliśmy za ciosem i w ciągu pół roku zmieniliśmy swoje życie. Założyliśmy firmę, Piotr zdobył tytuł mistrza zduńskiego, zatrudniliśmy pracowników.

Nieustannie poszerzamy wiedzę i ofertę dzięki czemu, przez przeszło dwie dekady, nasze realizacje wniosły ciepło – dosłownie i w przenośni – do wielu domów na terenie całego kraju i poza jego granicami.


 

 

ul. Kościuszki 3
63-700 Krotoszyn
tel. 503 023 393
e-mail: [email protected]
www.evkominki.pl/


 


 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama