Reklama

Zduńskie i kaflowe tendencje z targów KOK Austria w Wels

W dniach 25-27 stycznia 2023 w austriackim Wels odbyły się międzynarodowe targi branży zduńskiej i kaflowej. To jedyne miejsce ukierunkowane na zduństwo i ceramikę kaflową do wykorzystania między innymi w piecach i kominkach. Poznajcie zduńskie tendencje i nowości produktowe prezentowane przez wystawców. Zachęcamy do zajrzenia do naszej obszernej relacji.
Zduńskie i kaflowe tendencje z targów KOK Austria w Wels
Ceramika kaflowa na targach KOK Wels 2023 , fot. Gutbrod Keramik

Wśród wystawców na targach KOK Wels 2023 swoje produkty prezentowały fmiędzy innymi firmy : Hoxter, Austroflamm, Kaschutz, Brula, Camina&Schmid, Contura, Gast, LAC, Leda, Living Fire by Spartherm, Ortner, Ofen Innovativ, Palette CAD, Rath, Rizzolli, Spartherm, Thermorossi, Wolfshoher Tonwerke. 

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale PIECE KAFLOWE.

 

kafle na kominek piec
Ceramika kaflowa, Zdjęcia od góry: Angermayer, Kaufmann Keramik, okrągły turkusowy piec Gutbrod Keramik, piec nowoczesny z ryflowanymi kaflami Angermayer Keramik
paleniska zduńskie, wkłady do pieców
Paleniska piecowe, akumulacyjne w całości z materiałów ceramicznych lub z dodatkowymi krążkami, nasadami, ciągami ceramicznymi, na zdjęciach: Hoxter, Ortner, Hafnertec, Camina&Schmid
kafle sommerhuber
Sommerhuber to najstarsza manufaktura kafli i ceramiki na świecie. Austriacka pracownia zaprezentowała ciekawe wzory kafli i nową kolorystykę.

Atrakcją KOK Austria były Mistrzostwa Europy VEUKO w budowie pieców kaflowych przez młodych zdunów. Przedstawiamy kilka zdjęć ze zmagań młodych adeptów sztuki zduńskiej:


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama