Reklama

Kominki Lexus - postaw na realizacje z naturalnego kamienia

Zajmujemy się projektowaniem i budową kominków od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele realizacji i współpracowaliśmy z wieloma klientami. Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć zarówno kominki, piecyki jak i obudowy kominkowe. Naszym klientom oferujemy również kamienne łazienki, kuchnie, blaty oraz schody. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kominki, zarówno te opalane drewnem, pelletem, gazowe czy biokominki. Budujemy kominki indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz wnętrza i stylu jego domu, a własny zakład kamieniarski nam to ułatwia.
Kominki Lexus - postaw na realizacje z naturalnego kamienia
Kominek portalowy o prostej i ponadczasowej stylistyce

W czym specjalizuje się Pana firma?

Specjalizujemy się we wszechstronnej obróbce kamienia naturalnego. W ofercie naszej firmy można znaleźć między innymi kominki, piecyki oraz obudowy kominkowe. Oferujemy też kamienne łazienki, blaty oraz schody. 

kamienne schody, Kominki Lexus
Eleganckie, kamienne schody w białym odcieniu 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI

Co wyróżnia Waszą ofertę?

Doświadczenie i bogate zaplecze techniczne, które pozwala nam być liderem w tej dziedzinie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i kolejne ambitne projekty. Odznaczamy się rzetelnością oraz terminowością. 

 

 

 

 

 

Andrzej Słoninka

Kominki Lexus

Andrzej Słoninka

55-200 Oława, Godzikowice 20

tel. 607 671 150

www.sloninka.pl

www.facebook.com/andrzejsloninka

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama