Reklama

Architect@Work Warsaw

W dniach 15-16 listopada b.r. w warszawskim EXPO XXI odbyła się pierwsza polska edycja Architect@Work – międzynarodowego eventu dedykowanego architektom oraz projektantom wnętrz. Była to pierwsza polska edycja tego elitarnego eventu.
Architect@Work Warsaw
Architect@Work Warsaw - pierwsza polska edycja elitarnego eventu

Formuła wydarzenia, która z powodzeniem przyciąga przedstawicieli wyżej wymienionych branży już 15 lat, polega na propagowaniu nowatorskich produktów. Innowacyjność przejawia się także w samym sposobie prezentacji nowości. Każdy z wystawców dysponuje bowiem identyczną powierzchnią w formie narożnych ścian o wymiarach 2,5 x 2,5 m, a sposób w jaki eksponowane są wyroby na stoisku zależy wyłącznie od ich kreatywności.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu WYDARZENIA

Niepowtarzalna oprawa wizualna imprezy, której towarzyszą seminaria prowadzone przez autorytety w dziedzinie designu oraz architektury, niewątpliwie sprzyja inspirującym rozmowom. Organizator zadbał o interakcję odwiedzających z przedstawicielami firm tworząc unikalną strefę lounge, która ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych w przyjemnej, relaksującej atmosferze.

e-MatriX Linear marki Faber
e-MatriX Linear marki Faber

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło ponad 140 wystawców oraz przeszło dwa tysiące odwiedzających. W hali EXPO XXI zaprezentowanych zostało 450 innowacyjnych produktów, wyselekcjonowanych przez profesjonalne jury. 

Do grona elitarnych wybrańców, jako jedyny z branży kominkowej, zakwalifikował się również elektryczny wkład do zabudowy e-MatriX Linear marki Faber. Efekt płomienia powstający z wody i oświetlenia LED doskonale wpisał się w zamysł całego przedsięwzięcia, które promuje pionierskie, pro-ekologiczne rozwiązania.Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama