Reklama

Pracownia Projektowa HOLA Design - kominek z pomocą architekta

Ważne, aby kominek był nie tylko funkcjonalny, ale także po prostu estetyczny, atrakcyjny i piękny. Na piękno kominka wpływ ma zachowanie harmonii pomiędzy jego funkcją, formą i konstrukcją, a także dopasowanie do stylu całego budynku. Osobą, która stworzy dla nas autorski i unikalny projekt kominka oraz zadba o zachowanie tych proporcji, jest niewątpliwie architekt wnętrz.
Pracownia Projektowa HOLA Design - kominek z pomocą architekta
Pracownia Projektowa HOLA Design

Kominek jest sercem domu, w którym płonie żywy ogień. Jest ważnym elementem całego wnętrza i tworzy przytulną oraz ciepłą, domową atmosferę. Ważne, aby był nie tylko funkcjonalny, ale także po prostu estetyczny, atrakcyjny i piękny. Na piękno kominka wpływ ma zachowanie harmonii pomiędzy jego funkcją, formą i konstrukcją, a także dopasowanie do stylu całego budynku. Osobą, która stworzy dla nas autorski i unikalny projekt kominka oraz zadba o zachowanie tych proporcji, jest niewątpliwie architekt wnętrz. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

Monika i Adam Bronikowscy
Monika i Adam Bronikowscy

Monika i Adam Bronikowscy
Pracownia Projektowa HOLA Design

Prezentowany dom jest położony na północy Polski, w regionie jezior i pięknych lasów. Należy do czteroosobowej rodziny: małżeństwa z dwójką dzieci (chłopiec i dziewczynka). Miał się stać ich docelowym miejscem do życia, dlatego prace koncepcyjne nad wnętrzami domu były dla nich szalenie ważne. To na tym etapie przekazali naszemu zespołowi wiele cennych informacji, które pozwoliły przygotować projekt skrojony na miarę ich potrzeb. Przestronny salon, jadalnię oraz aneks kuchenny na etapie projektowania połączyliśmy w funkcjonalną strefę dzienną. W części wypoczynkowej uwagę zwraca nowoczesny kominek, będący jednocześnie elementem oddzielającym klatkę schodową od pokoju dziennego. W procesie projektowania zdecydowaliśmy się na wkład narożny, ponieważ idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy, a dzięki dużym przeszkleniom ociepla wnętrze, w którym dominują chłodne biele i szarości. Ten wyjątkowy element wystroju zachwyca elegancką okładziną z marmuru Pietra Grey i zaskakuje ciekawym frezowaniem. Efekt ten powtarza się na wykonanej z lakierowanej płyty MDF ścianie telewizyjnej oraz na zewnętrznej ścianie kuchennego baru.

Wkład: Spartherm, model Varia 2R 80 h
Wykończenie: marmur Pietra Grey 

Oceń

Reklama
Reklama