Airmax 3 generacji – najwyższa wydajność i ponadczasowy design

Airmax3 to najnowsza generacja powietrznych pomp ciepła, która łączy zaawansowaną technologię i wyjątkową wydajność z ponadczasowym designem. To najbardziej ekologiczna w historii pompa ciepła do c.o. marki Galmet. Już podczas pierwszej prezentacji w Polsce została nagrodzona Medalem Targów ENEX 2022 oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2022.
Airmax 3 generacji – najwyższa wydajność i ponadczasowy design
Airmax 3 generacji – najwyższa wydajność i ponadczasowy design

Airmaxto najnowsza generacja powietrznych pomp ciepła, która łączy zaawansowaną technologię i wyjątkową wydajność z ponadczasowym designem. To najbardziej ekologiczna w historii pompa ciepła do c.o. marki Galmet. Już podczas pierwszej prezentacji w Polsce została nagrodzona Medalem Targów ENEX 2022 oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2022. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

Ekologia i wydajność

Airmax³ to ekologia, wydajność i komfort na niespotykanym dotąd poziomie zarówno w zakresie ogrzewania jak i chłodzenia budynku. Zastosowano w nich nowy, bezpieczny czynnik chłodniczy i najnowocześniejsze sprężarki spiralne sterowane inwerterem z wysoką sprawnością i dużą równomiernością pracy w szerokim zakresie. Gwarantują one optymalne wykorzystanie doskonałych właściwości termodynamicznych czynnika R290, co przekłada się na optymalne dopasowanie mocy pompy ciepła do zapotrzebowania budynku. 

Ekologia w nowej pompie ciepła Galmet to nie tylko bezpieczny dla środowiska czynnik chłodniczy 
o GWP (potencjale tworzenia efektu cieplarnianego) równym 3, ale również niskie zapotrzebowanie pompy ciepła na energię, co przekłada się na niskie koszty użytkowania. Airmax³ jest znacznie wydajniejszy od poprzedniej wersji i cechują go stabilne, wysokie parametry pracy i rekordowa wydajność COP = 5,2 (Airmax3 12GT, 14GT dla A7W35) oraz stała, maksymalna temperatura zasilania obiegu grzewczego na poziomie niemal 68°C praktycznie w całym zakresie pracy (tj. dla temp. powietrza. od -5°C do 20°C). Jakość potwierdza najwyższa klasa energetyczna A+++ (A7W35).

Jeszcze lepsza!

Inżynierowie z działu badań i rozwoju hybrydowych systemów grzewczych i pomp ciepła Galmet zadbali o jak najlepsze właściwości akustyczne. Airmax trzeciej generacji jest o 13% „cichszy” od swojego poprzednika. 

Airmaxto również nowa konstrukcja obudowy i nowe wymiary. O 23% niższa jednostka zewnętrzna (Airmax3 12GT) ułatwia montaż także pod oknem, a dedykowany wewnętrzny moduł hydrauliczny zapewnia prosty i szybki montaż przez instalatora oraz wygodę w użytkowaniu przez domowników.

Airmax 3 generacji
Airmax 3 generacji

Moc inteligentnie dopasowywana

Nowy Airmax3 można stosować zarówno w nowych, energooszczędnych instalacjach, jak i  w modernizowanych budynkach z instalacjami grzejnikowymi. Duży wybór jednostek 5, 7, 12 i 14 GT z szerokim zakresem modulacji mocy (Airmax3 12GT ok. 3-12kW) sprawia, że jest to rozwiązanie polecane zarówno do małych, jak i dużych domów.

Nowoczesna pompa ciepła powinna też posiadać funkcje i wyposażenie, które kiedyś były opcją a obecnie są absolutnym „must have”. Airmax3 taki właśnie jest. Funkcja chłodzenia, intuicyjna aplikacja z pełnym zakresem funkcji dla użytkownika i serwisanta, duży czytelny panel sterujący z kolorowym ekranem o dużej rozdzielczości, obsługa bezprzewodowych czujników pokojowych, kompletny zestaw czujników, współpraca z innymi źródłami ciepła i systemem wentylacji czy też Smart Gride oraz Modbus to tylko wybrane z nich.

Zyskaj więcej!

Wyjątkowe parametry i jakość nowej pompy ciepła Galmet potwierdza certyfikat wydany przez akredytowane laboratorium. Jest to wyjątkiem wśród polskich producentów pomp ciepła. Airmax3 jest najlepszym dowodem na to, że doskonałe technologicznie, trwałe i oszczędne urządzenia renomowanej marki mogą być źródłem „zielonej” i taniej energii w naszych domach. Tym bardziej, że na ich zakup i instalację można otrzymać dofinansowanie w programach wsparcia ekologicznych urządzeń grzewczych np. w Programie „Czyste Powietrze” lub „Moje Ciepło”. 

Szczegółowych informacji w zakresie doboru, instalacji oraz użytkowania pomp ciepła udzielają inżynierowie z Krajowego Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej Galmet pod adresem [email protected] lub nr tel. 77 403 45 60.

 

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama