Reklama

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu, Katowice

W dniach 17-18 września 2022 roku w Katowicach odbyły się Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Wśród nich wystawców znaleźli się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, w tym PREMIERY nowych inwestycji, a także doradcy finansowi z najkorzystniejszymi ofertami wszystkich banków. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodły firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach.
Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu, Katowice
Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu, Katowice

W dniach 17-18 września 2022 roku w Katowicach odbyły się Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Wśród nich wystawców znaleźli się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, w tym PREMIERY nowych inwestycji, a także doradcy finansowi z najkorzystniejszymi ofertami wszystkich banków. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodły firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach – domy drewniane, modułowe, z kermazytu, domy zeroenergetyczne, budowa domu od A do Z. Nie zabrakło także oferty systemów grzewczych, fotowoltaiki czy odnawialnych źródeł energii. 

Z branży kominkowe na targach można było odwiedzić stoisko firmy Kominteka. 

Na targach można było otrzymać także bezpłatnie magazyn "Świat Kominków". 

 Oceń

Reklama
Reklama