Targi Budownictwa, Rzeszów

W dniach 17-18 września 2022 roku w Rzeszowie odbyły się Targi Budownictwa. Pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo na terenach zewnętrznych swoje oferty zaprezentowali m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, deweloperzy. Firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w ramach odnawialnych źródeł energii, pompy ciepła, systemy ociepleń jak również ekonomiczne domy modułowe.
Targi Budownictwa, Rzeszów
Targi Budownictwa, Rzeszów

W dniach 17-18 września 2022 roku w Rzeszowie odbyły się Targi Budownictwa. Pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo na terenach zewnętrznych swoje oferty zaprezentowali  m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, deweloperzy. Firmy oferujące nowoczesne rozwiązania w ramach odnawialnych źródeł energii, pompy ciepła, systemy ociepleń jak również ekonomiczne domy modułowe.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

Zwiedzający podczas dwóch dni targowych będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych. Bezpośrednie rozmowy ze zwiedzającymi cenią sobie również wystawcy, bo to okazja, by poznać oczekiwania kupujących, a także przekonać ich do swojej oferty.

Na targach można było otrzymać także bezpłatnie magazyn "Świat Kominków". 

Magazyn "Świat Kominków" na Targach Budownictwa, Rzeszów
Magazyn "Świat Kominków" na Targach Budownictwa, Rzeszów

 Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama