Reklama

SAGA – nowość Dovre

Szukasz domowego, ognistego towarzysza? Wykonany z wysokiej jakości żeliwa piecyk na drewno, pochodzący od norweskiej marki Dovre, spełni to zadanie. Poznajcie nową rodzinę pieców SAGA!
SAGA – nowość Dovre
SAGA 107

 

W skład serii wchodzą trzy modele:

  • SAGA 101 – kompaktowy, żeliwny piec z atrakcyjną wizją ognia i ozdobnym motywem na bocznej ścianie piecyka nawiązującym do norweskiej legendy „Trzy przebiegłe koziołki”.
  • SAGA 107 – żeliwny piec oferujący, poza frontową szybą, dodatkowe 6 mniejszych szybek na bokach pieca, zapewniając trójstronną, atrakcyjną formę i wizję ognia.
  • SAGA 301największy piec w serii, oferujący maksimum ciepła oraz dużą wizję ognia, wyposażony w dodatkowe drzwi boczne.
Od lewej: SAGA 101, SAGA 301

>>> Zobacz też: Żeliwne piecyki rustykalne

Każdy model wpisuje się w filozofię firmy: Dovre to tradycja, ekologia i styl. Dizajn nawiązuje do tradycji, ale we współczesnym wymiarze. Dodatkowo wszystkie żeliwne piecyki z rodziny SAGA są przygotowane pod względem osiągnięcia maksymalnej wydajności ciepła ze spalonego drewna, doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz jest standardem, a wyposażenie w system dopalania spalin nie tylko pozostawia szyby czyste, ale też sprawia, że są to paleniska spalające drewno w sposób przyjazny dla środowiska. Każde żeliwne palenisko wyłożone jest wemikulitowymi wkładkami i ma wymienny dół paleniska, a modele SAGA 101 i SAGA 107 opcjonalnie mogą być wyposażone w płytę do gotowania. 

 

 

 

 

 

Kominki Dovre
10-449 Olsztyn, ul. Piłsudskiego 75 
tel. 89 533 8786, tel./fax 89 533 8150 
www.dovre.com.pl
e-mail: [email protected]

 


Oceń

Reklama
Reklama