Reklama

"Strefa Kominków" na Targach INSTALACJE 2022

Magazyn "Świat Kominków" wspólnie z partnerami miał przyjemność zorganizować na Targach INSTALACJE specjalną „Strefę Kominków”. Na stoisku 128 w hali 5 wspólnie z przyjaciółmi działaliśmy, promowaliśmy i pokazywaliśmy różnorodność kominkowego ognia w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Poznaniu.
"Strefa Kominków" na Targach INSTALACJE 2022
"Strefa Kominków" na Targach INSTALACJE 2022

Magazyn "Świat Kominków" wspólnie z partnerami miał przyjemność zorganizować na Targach INSTALACJE specjalną „Strefę Kominków”. Na stoisku 128 w hali 5 wspólnie z przyjaciółmi działaliśmy, promowaliśmy i pokazywaliśmy różnorodność kominkowego ognia w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Poznaniu.

W "Strefie Kominków" swoje topowe produkty i nowości zaprezentowały firmy: Poujoulat, Defro, Hajduk, Glen Dimplex, Hitze, Spartherm, Romotop, La Nordica, Schiedel, Węgier Glass, Unico, CSTEC PAWEŁ WĘGRZYN. 

Zdjęcia od lewej: Defro Home, Glen Dimplex, Hitze, Glen Dimplex

Podczas targów na „Strefie Kominków” odwiedzający mogli zobaczyć ogień na żywo i dowiedzieć się więcej na temat kominków i pieców opalanych różnymi paliwami takimi jak drewno, pellet, gaz czy bioetanol. 

Na stoisku duże zainteresowanie wzbudzały też kominki elektryczne i piecyki kaflowe. Zwiedzający mogli dowiedzieć się więcej także na temat systemów kominowych, paneli kominkowych do budowy kominków czy szkła kominkowego. 

Firma Hajduk pokazała na targach trzy produkty: wkład kominkowy Volcano, wkład kominkowy marki Heatro oraz nowość wkład Volcano 1VTS. Wkład kominkowy, jedyny na rynku przebadany w warunkach laboratoryjnych, rzeczywistych takich jak panują przy paleniu w kominku w domu. 

Firma Unico wystawiła się na targach Instalacje z nowymi wkładami kominkowymi z szybami giętymi, podwójnym przeszkleniem i komorą spalania Unibox czyli podwójnie wyizolowaną i wyłożoną ceramiką. 

Marka Glen Dimplex pokazała na „Strefie Kominków” dwa kominki elektryczne. W tym model e-Matrix 1300/400 marki Faber, który cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Kominek oprócz funkcji grzewczych posiada niezwykłe i przeróżne właściwości dekoracyjne oraz możliwość zmiany podświetleń paleniska różnymi opcjami kolorów. 

Na strefie wystawiała się też firma MK-Kominki z Poznania, która pokazała na targach kominek na drewno i gazowy marki Defro Home. 

Na targach można było zobaczyć także piecyk wolno stojący i wkład kominkowy z serii Premium marki Spartherm.

Firma Schiedel pokazała na targach dwa najnowsze rozwiązania: piec kominkowy Sirius oraz system Kingfire Parat. Rozwiązanie prefabrykowane i łatwe w montażu. 

Marka Hitze wystawiała się z kominkiem gazowym Calma oraz nowością ogrzewaczami gazowymi Fuente, które mają bardzo małe zużycie gazu. 

Na targach można było zobaczyć także piece wolno stojące czeskiego producenta Romotop. Marka pokazała dwa piece kaflowe w kolorze butelkowej zieleni, model Gremio i Siena oraz dwa modele do nowoczesnych wnętrz, model Navia w kamieniu wulkanicznym oraz Sone w białym kaflu ryflowanym. 

Firma Kominteka na „Strefie Kominków” zaprezentowała m.in. pieco-kuchnię z płaszczem wodnym oraz kocioł na pellet marki La Nordica. 

Na targach można było zobaczyć także nowość lekki, ciepły i akumulacyjny system kominowy LC 600 marki CSTEC, szkło kominkowe marki Węgier Glass, kominy marki Poujoulat oraz panel na podczerwień marki Suntherm.

Na targach dla zwiedzających dostępny był także bezpłatnie magazyn "Świat Kominków", który był jednym z wystawców oraz patronów medialnych targów. 

Zdjęcia od lewej: Schiedel, Spartherm, Unico, Romotop

Targi Instalacje cieszyły się bardzo dużą frekwencją odwiedzających. Dziękujemy za tak liczne odwiedzanie "Strefy Kominków", która była miejscem dla całej branży, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze mogliśmy rozmawiać na tematy związane z branżą i nie tylko, a także wręczyć osobiście nagrody Płomień Roku 2022 firmom Hajduk, Schiedel oraz Unico. 

Magdalena Balicka 

Przejdź na nasz kanał na Youtube i zobacz podsumowanie targów Instalacje przez firmy Kominteka, Romotop, Hitze, Schiedel, MK-Kominki, Unico oraz Hajduk w zakładce Shorts. 

 


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama