Reklama

HOXTER - trójstronne modele UKA

Trójstronne modele Hoxter stają się coraz bardziej popularne wśród klientów. Modele UKA charakteryzują się ciekawym formatem wkładu kominkowego, gdzie ogień jest pięknie widoczny z każdej strony.  HOXTER oferuje obecnie 9 modeli o różnych proporcjach przeszklenia przedniego i bocznego. Odpowiedni dobór formatu wkładu jest zatem łatwy do każdego wnętrza. Szczególnie modne są modele z głębokim paleniskiem, tak zwane room divider, które w niezwykły sposób dzielą pomieszczenie, przy jednoczesnym zachowaniu wizji płomieni ze wszystkich stron.
HOXTER - trójstronne modele UKA
Zaletą wkładów trójstronnych UKA jest między innymi czyste spalanie i czystość szkła Model UKA 69/48/69/51H –Tenningen /Niemcy
Źródło: Hoxter

Piękno tkwi w szczegółach, dlatego projektując serię UKA duży nacisk położono na design widocznych elementów wkładu kominkowego. Wysoki stopień indywidualizacji wkładu pozwala na wybór wykończenia elementów wariantem nierdzewnym lub czarnym, pokrytym wysokiej jakości teflonem. Obecnie dostępna jest również opcja czarnych listew wewnątrz wkładu. Szamotowa wykładzina występuje w wersji jasnej lub ciemnej, barwionej w całości. Dzięki temu estetyczny wygląd końcowy można dostosować do projektu architekta lub projektanta. 

Wszystkie produkty UKA wyposażone są w mechanizm otwierania drzwi do góry. Ten wysoce niezawodny i precyzyjny system był przez długi czas testowany i dopracowywany w najdrobniejszych szczegółach. 

Modele UKA są solidne w każdym szczególe, podobnie jak wszystkie wkłady kominkowe Hoxter. Rama nośna dla modeli UKA może być trzy, pięcio lub ośmiostronna. Ramy są montowane fabrycznie na wkładzie kominkowym w celu uzyskania optymalnego dopasowania i dokładności wszystkich elementów.

Ogromną zaletą modeli UKA jest czystość spalania. Wkład kominkowy wyposażony jest w doprowadzenie pierwotnego i wtórnego powietrza do spalania. Unikalny system automatycznie „opływa” szybę, zapobiegając tym samym osadzaniu się małych cząstek sadzy, które przylegają do szyby. Eliminuje to potrzebę częstego czyszczenia szkła.

UKA 37/55/37/57 – Pfaffenweiler/Niemcy

 

Hoxter

https://www.hoxter.pl/pl

Przemysław Galiński  

Regionalny manager Polska  

tel. +48 664 653 116  

e-mail: [email protected]

 


Oceń

Reklama
Reklama