Reklama

Piece i grillo-wędzarnie Lorenz

Tworzeniem pieców zajęliśmy się kilkanaście lat temu. Krok po kroku, zgłębiając tajniki tematyki zduńskiej, doszliśmy do momentu, w którym możemy się pochwalić bogactwem wiedzy w tym temacie oraz - co istotne - fachowym rzemiosłem. Rzecz jasna nie spoczywamy na laurach i wdrażamy coraz to nowsze technologie budowy pieców, aby każdy nasz model wykonany był z perfekcją. Każdy piec budowany jest od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby nasze prace - zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych - były dopracowane w każdym calu i spełniały oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami! Odpowiemy na Państwa pytania oraz doradzimy jaki piec wybrać lub jaką kuchnię postawić.
Piece i grillo-wędzarnie Lorenz
Nowość firmy Lorenz - piec chlebowy Lorenzo
Źródło: www.piece-chlebowe-lorenz.pl

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

Czym zajmuje się Wasza firma?

Nasza firma zajmuje się budowaniem pieców chlebowych, pieców do pizzy, kuchni ogrodowych oraz grillo-wędzarni, zarówno dla klienta indywidualnego, jak i restauratorów. 

Czy posiadacie w swojej ofercie jakieś nowości?

W tym roku do naszej oferty wprowadziliśmy nowość - piec do pizzy Lorenzo w stylu neapolitańskim. Podstawa pieca została wykonana z płyty krzemieniowo-wapiennej oraz keramzytu, natomiast spód pieca - oczywiście z płyt szamotowych. Tak samo kopuła oraz wejście zostały wykonane z cegieł szamotowych i ocieplone kilkoma warstwami włókna ceramicznego. Piec może być wykończony tynkiem lub - na życzenie klienta - oryginalną mozaiką.

Jakie przeznaczenie ma taki piec?

Piec do pizzy w stylu neapolitańskim przeznaczony jest do użytku w restauracjach, pizzeriach i food truckach. Dzięki dodatkowemu ociepleniu pozwala na osiągnięcie jak najwyższej temperatury oraz zatrzymanie całości ciepła wewnątrz komory pieca. W naszej ofercie posiadamy różne wymiary pieca, dostosowane do lokalu.

Witold Lorenz

 

 

Piece i grillo-wędzarnie Lorenz

Machcin 19, 64-030 Śmigiel

tel. kom.: 783 766 976

e-mail: [email protected]  

https://piece-chlebowe-lorenz.pl/


Oceń

Reklama
Reklama