Reklama

Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie

Lubię wyzwania, dlatego w mojej pracy nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jedną z takich realizacji jest wykonana przez naszą firmę w Wielkopolsce całoroczna kuchnia ogrodowa, w której znajdziemy pełny wachlarz urządzeń: grill, wędzarkę, piec chlebowy, płytę na fajerki, piekarnik, a nawet kominek. Realizacja została wykonana z pięknej ponad 200-letniej cegły rozbiórkowej, która nadaje kuchni sielskiego wyrazu i kojarzy się od razu z biesiadą, grillowaniem i przyjemnym spędzaniem czasu.
Spełniamy marzenia o ogniu w ogrodzie
Kuchnia ogrodowa. Realizacja Tomasz Kiszka Grillo-wędzarnie

Moja praca jest moją pasją i wkładam w nią całe swoje serce. Specjalizuję się w projektowaniu i budowie profesjonalnych grillo-wędzarni na terenie całej Polski już od ponad 12 lat. W pracy najbardziej liczy się dla mnie profesjonalizm, dlatego dbam o najwyższą jakość wykonywanych prac i finalnie maksymalne zadowolenie inwestora. Lubię wyzwania, dlatego w mojej pracy nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

Jedną z takich realizacji jest wykonana przez naszą firmę w Wielkopolsce całoroczna kuchnia ogrodowa, w której znajdziemy pełny wachlarz urządzeń: grill, wędzarkę, piec chlebowy, płytę na fajerki, piekarnik, a nawet kominek. Realizacja została wykonana z pięknej ponad 200-letniej cegły rozbiórkowej, która nadaje kuchni sielskiego wyrazu i kojarzy się od razu z biesiadą, grillowaniem i przyjemnym spędzaniem czasu. Dodatkowo  zabudowę wzbogaciliśmy o zlew i blaty robocze oraz doprowadzenie prądu do oświetlenia. Te zabiegi jeszcze bardziej zwiększają jej funkcjonalność.

Warto też wspomnieć, że z boku kompleksu powstała toaleta i drewutnia, a pod spodem kompleksu piwnica. Całość altany w deszczowe, bądź śnieżne dni może też zostać zamknięta automatycznie opuszczanymi roletami. 

Nie da się ukryć, że realizacja ta należała do kosztownych i pracochłonnych. Wymagała od nas nie tylko prac zduńskich czy ślusarskich, ale także odpowiedniej logistyki. Praca nad nią trwała ponad sześć miesięcy. Wielokrotnie dostosowywaliśmy projekt do potrzeb klienta. Początkowo piwnica miała być mniejsza, lecz ze względów technicznych klient zdecydował się znacznie zwiększyć jej powierzchnię. Cały czas powstawały też nowe pomysły jak winnica czy podświetlane schody. W efekcie końcowym powstała niezwykłych rozmiarów realizacja do budowy której wykorzystaliśmy 8 000 cegieł.

Każdy człowiek ma inne marzenia. Ja w swojej pracy spełniam marzenia tych, którzy pragną być posiadaczami pięknych realizacji, w których króluje ogień i niesamowita atmosfera. W tym przypadku spełniłem marzenie małżeństwa, które było niesamowicie zadowolone z efektu mojej pracy. Każda realizacja jest dla mnie ważna, przy każdej dbam o najdrobniejsze szczegóły. Ta jest dla mnie jednak wyjątkowa, gdyż zamontowałem w niej niespotykane żelazne drzwiczki, pochodzące z zabytkowego pałacu, które czekały na swoją realizację.

Jestem niesamowicie dumny z tej realizacji i bardzo cieszę się, że magazyn Świat Kominków docenił moją pracę i nagrodził ją Płomieniem Roku 2019 w kategorii Realizacja. Fakt ten bardzo ucieszył także inwestora, który dowiadując się o wygranej poprosił o kopię dyplomu również da siebie.  

 

Gniezno, ul. Roosevelta 59/A/b/11

tel. 609 029 108

www.grillo-wedzarnie.pl

 

 Podziel się
Oceń

Reklama