Reklama

Wiadomości dla wymagających koneserów: ROBAX® TrueView

ROBAX® TrueView, szyba kominkowa z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach, dedykowana paleniskom gazowym, pozwala zapomnieć o odblaskach pochodzących od obiektów w otoczeniu kominka. W ten sposób obserwator ma zagwarantowany możliwie najlepszy widok płomieni, niemal jak przy otwartym kominku, ale z zachowaniem bezpieczeństwa dzięki szybie kominkowej.
Wiadomości dla wymagających koneserów: ROBAX® TrueView
Trueview Schott
Źródło: Schott

ROBAX® TrueView, szyba kominkowa z pow­łoką antyrefleksyjną po obu stronach, dedykowana paleniskom gazowym, poz­wala zapomnieć o odblaskach pochodzących od obiektów w otoczeniu kominka. W ten sposób obserwator ma zagwarantowany moż­liwie najlepszy widok płomieni, niemal jak przy otwartym kominku, ale z zachowaniem bezpieczeństwa dzięki szybie kominkowej. 

Więcej artykułów o kominkach gazowych znajdziesz w dziale: KOMINKI GAZOWE.

„SCHOTT ROBAX® IN FRONT – WIADOMOŚCI” – pod tym hasłem SCHOTT ROBAX® zaprosił chętnych do spojrzenia w przyszłość na targach ISH we Frankfurcie nad Menem, w dniach od 11 do 15 marca 2019 roku. Ta marka premium przyciąga odwiedzających nowościami w ofercie szyb kominkowych z ceramiki szklanej. 


Oceń

Reklama
Reklama