Reklama

Konkurs na Światowy Dzień Książki

Mamy nowy konkurs dla fanów Świata Kominków na portalu Facebook. 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji mamy dla Was do wygrania książki, idealne do czytania do czytania przy kominku, ale nie tylko.
Konkurs na Światowy Dzień Książki

Mamy nowy konkurs dla fanów Świata Kominków na portalu Facebook.


23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji mamy dla Was do wygrania książki, idealne do czytania do czytania przy kominku, ale nie tylko: „Patriotów 41” Marka Ławrynowicza, „Czas egzorcystów” Konrada Lewandowskiego, "Złoty kluczyk" Aleksego Tołstoja, "Wacek i jego pies" Ferdynanda  Ossendowskiego Wydawnistwa Zysk i S-ka. Ich opisy znajdziecie w dziale „Relaks przy kominku” w dotychczasowych numerach naszego magazynu oraz na stronie: www.kominki.org/relaks-przy-kominku.


Aby wziąć udział w konkursie należy być fanem naszej strony - www.facebook.com/swiatkominkow, udostępnić publicznie post konkursowy na Facebooku oraz w komentarzu pod postem podać, którą książkę wybieracie. Konkurs trwa do 22 kwietnia, wyniki podamy 23 kwietnia. Nagrodzimy 20 osób wybranych drogą losową.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama