Luxury Hottubs – wyjątkowe SPA w Twoim ogrodzie

Jesteśmy polską firmą oferującą najwyższej jakości balie z hydromasażem i sauny fińskie, które zachwycą najbardziej wymagających klientów. LUXURY HOTTUBS łączą funkcjonalność, trwałość, elegancję i nowoczesny design. to produkty wykonane z pieczołowicie dobranych materiałów o wysokiej trwałości i najwyższych parametrach.
luxury-hottubs-wyjatkowe-spa-w-twoim-ogrodzie

Dostarczamy niestandardowe rozwiązania balii i saun, dbając o każdy detal. Nasze produkty wyposażone są w inteligentne sterowanie, systemy filtracji, podświetlenie LED, masaże i wiele dodatków typu: półka na napoje, zagłówki dzięki czemu pozwalają odprężyć ciało i umysł w komfortowych warunkach dodatkowo poprawiając krążenie krwi, łagodząc bóle mięśni i oczyszczając organizm z toksyn. To wszystko w zaciszu własnego ogrodu.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE

Wygląd naszych balii lub sauny można dopasować do stylu ogrodu by stworzyć swoje prywatne, skrojone na miarę SPA. Do wyboru mamy obudowane drewnem świerkowym w różnych kolorach, z piecem zewnętrznym lub zintegrowanym balie akrylowe oraz balie z włókna szklanego i żywicy epoksydowej oraz różnego rodzaju sauny: beczki, cylindrowe, iglo a nawet sauny i balie mobilne.
Marzysz o luksusowym SPA w ogrodzie? Z nami to możliwe.

 

FB LUXURY HOTTBUS
16-400 Suwałki
tel. 515 974 194
e-mail [email protected]
www.luxuryhottubs.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama