Kominki Popowczak: Realizacje w każdym stylu

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza odnośnie technik kominkowych i zduńskich pozwala mi realizować wszelkie marzenia kominkowe klientów. Dlatego w moim portfolio znajdują się kominki oraz piece w różnej formie i stylu.
kominki-w-stylu

Klasyczny portal kominkowy wykonany z marmuru Crema Marfil z paleniskiem marki Defro Home. Czarna ramka wokół paleniska wykonana z granitu Nero Assoluto. Kominek grawitacyjny z kratkami umieszczonymi na bokach zabudowy ogrzewający jedno pomieszczenie. Kominek nominowany do prestiżowej nagrody Płomień Roku 2023 w kategorii Realizacja.

Nowoczesny i monumentalny kominek z gazowym wkładem kominkowym marki Akos, wykończony modnym spiekiem kwarcowym. Realizacja w stylu futurystycznym idealnie wpisuje się we wnętrze i stanowi jego integralną część.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI

Lokalizacja kominka często wymusza określoną formę. Na zdjęciu nowoczesny kominek gazowy z pionowym paleniskiem. Całość obłożona płytami glazury imitującymi marmur wymiarach 120 / 60cm. Połączenie czarnych i białych płytek tworzy architektoniczną bryłę kominka doskonale korespondującą z wnętrzem.

Ciekawy sposób na aranżację typowej narożnej bryły kominka. Smaczku dodaje obecna drewniana ławka i drewniane listwy stanowiące jej estetyczne przedłużenie. Realizacja powstała na bazie paleniska marki Defro Home.


Od 1989 roku prowadzę firmę kominkową. Na swoim koncie mam setki realizacji kominkowych i piecowych. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza odnośnie technik kominkowych i zduńskich pozwala mi realizować wszelkie marzenia kominkowe klientów. Dlatego w moim portfolio znajdują się kominki oraz piece w różnej formie i stylu. Działam na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Moim priorytetem jest ładny i sprawny technicznie kominek lub piec, dlatego każdą realizację rozpoczynam od wizji lokalnej na budowie i oceny miejsca w którym ma powstać kominek i analizy możliwości technicznych realizacji w danym miejscu.
Krzysztof Popowczak

Kominki Popowczak
ul. Malinowa 7, 96-300 Korytów A
tel.: 48 601 39 49 19
[email protected] 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama