Reklama

"Strefa Ognia" na Targach Gardenia

W dniach 17-19 listopada 2022 roku w Poznaniu wspólnie z partnerami mieliśmy przyjemność organizować na Targach Gardenia w hali 6 na stoisku 56 „Strefę Ognia”, w której można było na żywo zobaczyć różnorodność kominkowego ognia w domu i ogrodu.
"Strefa Ognia" na Targach Gardenia
"Strefa Ognia" na Targach Gardenia 2022

W "Strefie Ognia" swoje topowe produkty zaprezentowały nasi partnerzy. Były to firmy: Nordflam z paleniskami ogrodowymi na drewno, Charnwood z piecykiem wolnostojącym i paleniskiem ogrodowym w kształcie piłki, Komin-Flex z ogrzewaczami gazowymi, Life Polska produkująca sauny i balie ogrodowe, Budmet Nocoń z lampami ogrodowymi na pellet drzewny Brilla, Kominteka z piecem opalanym drewnem Delivita, piecem kuchennym na drewno La Nordica-Extraflame, piecykiem na pellet John Flaminsky oraz ogrzewaczem tarasowym na pellet Primato, Piece i grillo-wędzarnie Lorenz z piecem chlebowym i do pizzy opalanym drewnem, Glen Dimplex Polska z kominkiem elektrycznym, Kominki Bielawski z piecykami wolnostojącymi Romotop, Infire z biokominkiem Incoza oraz nowością w postaci ognisk. 

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziecie w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE

„Strefa Ognia” w hali 6 stoisko 56 na targach Gardenia

W "Strefa Ognia" przez wszystkie dni trwania targów była miejscem dla całej branży, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze można było porozmawiać na tematy związane z branżą kominkową oraz ogniem w domu i ogrodzie. 

Na targach na zwiedzających czekał też bezpłatnie magazyn "Świat Kominków", który był organizatorem "Strefy Ognia" i jednym z patronów medialnych Targów Gardenia. 

Cieszymy się, że frekwencja odwiedzających targi była tak wysoka, a zainteresowanie urządzeniami ogniowymi do domu i ogrodu ta duże. 

Zdjęcia: kominek elektryczny Glen Dimplex, piec chlebowy i do pizzy Lorenz, piecyki wolnostojące Romotop, biokominek Infire


Oceń

Reklama
Reklama