Reklama

Kuchnie z duszą

Czy pamiętacie wyjazdy na wieś, na kolonie lub letnisko? I kuchnie, w których panie kucharki gotowały obiady, szykowały śniadania i kolacje, a wszystko proste, swojskie i smaczne? Moda na eko w jedzeniu stała się codziennością i nikogo nie dziwi. Można być także eko i nowoczesnym jednocześnie jeśli chodzi o kuchnie kaflowe.
Kuchnie z duszą
Kuchnia kaflowa. Kaflarnia Kafel-Kar

Czy pamiętacie wyjazdy na wieś, na kolonie lub letnisko? I kuchnie, w których panie kucharki gotowały obiady, szykowały śniadania i kolacje, a wszystko proste, swojskie i smaczne?
Moda na eko w jedzeniu stała się codziennością i  nikogo nie dziwi. Można być także eko  i nowoczesnym jednocześnie jeśli chodzi o kuchnie kaflowe.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziecie w dziale KUCHNIE NA DREWNO

Kuchnia kaflowa połączona z piecem chlebowym
Kuchnia kaflowa połączona z piecem chlebowym i piecem kaflowym, Soul of Fire

 

Kuchnia Babci - tradycyjna kuchnia kaflowa


Ci, którzy tęsknią za klimatem kuchni babci mają do dyspozycji szeroki wybór kuchni tradycyjnych, z białymi, zielonymi bądź brązowymi kaflami. Ich projekty mogą być zapożyczone z jeszcze działających kuchni wiejskich lub być tworzone oparciu o inspiracje nimi, przez zdunów z długoletnią praktyką i doświadczeniem. Takie rozwiązania stosowane są chętnie w domach letniskowych lub daczach, służąc nie tylko jako miejsce przygotowania posiłków, ale także dogrzewając pomieszczenia użytkowane sezonowo. Coraz częściej  pojawiają się też we współczesnych domach.

Piec chlebowy
Sommerhuber

Kuchnia Wnuczki - nowoczesna kuchnia kaflowa


Pojawia się zapotrzebowanie na kuchnie kaflowe w nowym stylu. Rosnąca liczba osób chcących żyć w zgodzie z naturą sprawia, że coraz chętniej w nowych domach oprócz gazowych czy elektrycznych urządzeń do gotowania,  pojawiają się kuchnie kaflowe jako uzupełnienie możliwości przygotowywania potraw przez panią domu.  Kuchnie kaflowe, budowane w oparciu o nowe technologie, zyskują nowe aranżacje, które możliwe są mi.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnych w formie kafli o prostej stylistyce i różnorodnej kolorystyce., w tym tych wielkoformatowych. 

Justyna Kowalczyk


Oceń

Reklama
Reklama